Юридична безвихідь. Що відповів Павелко ветеранам київського футболу

Футбол України 19 Квітня, 14:50 513
Юридична безвихідь. Що відповів Павелко ветеранам київського футболу
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков розповів про зустріч ветеранів київського футболу з главою ФФУ Андрієм Павелком на предмет наведення порядку в футбольному господарстві столиці України.

«Ветерани київського футболу - Андрій Біба, Володимир Мунтян, Олександр Шпаков та ін. - заглянули на вогник або щось інше до глави ФФУ Андрію Павелка. Питання було одне - на якій підставі намагаються де-факто ліквідувати Київську федерацію футболу, приписуючи їй космічного масштабу провини і підміняючи її свіжозаснованою організацією під тією ж назвою (куди затягли Дем'яненка, Нагорняка, Цихмейструка, Ващука, Харченка та ін.). Відповідь - пропозиція провести об'єднавчу конференцію.

Варто здивуватися, як професійний юрист Андрій Павелко міг таке запропонувати. Проблема в тому, що подібний результат жодним чином не передбачений статутом якої б то не було організації - тобто після здійснення може бути в будь-який момент оскаржений досвідченим знову-таки юристом. Наприклад - легко заснованою третьою Федерацією футболу Києва, яка буде мати точно такі ж права взяти участь в «об'єднанні». Або четвертою.

Додамо, що ні в яких статутах, регламентах і законах не існує такого поняття, як «об'єднавча конференція».

Слухайте, та що це у нас твориться?» - написав Франков в журналі «Футбол».