Стали відомі подробиці відставки Сергія Реброва

Динамо Київ 20 Квітня, 10:25 913
Стали відомі подробиці відставки Сергія Реброва
Учора «Аль-Ахлі» у своєму Твіттері повідомив, що український фахівець Сергій Ребров більше не є головним тренером команди.

Таким чином, керівники клубу, не ставши чекати закінчення терміну контракту, прийняли рішення розірвати його в односторонньому порядку. Угода закінчувалася в середині травня - відразу після матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів Азії.

Ребров сам не хотів залишатися

Сам Ребров новину про звільнення дізнався від... журналіста сайту zbirna.com, але коментувати ситуацію поки не став. Нагадаємо, що контракт українського тренера з арабським клубом був підписаний за схемою 1+1, і ще взимку колишній наставник «Динамо» дав зрозуміти, що не горить бажанням включати опцію на ті самі «плюс один».

Днями в клубі остаточно переконалися в намірах тренера (там за рік змінилося вже три президента), і, по всій видимості, вирішили зіграти на випередження, заявивши на весь світ про звільнення...

Нагадаємо, що своє головне завдання наставник не вирішив - його команда програла в чемпіонській гонці одне очко. Рік тому «Аль-Ахлі» відстав від першого місця на 11 пунктів, але суті це не змінює. У Лізі чемпіонів аравійців вийшли в плей-офф, впевнено посівши перше місце в групі.