Kicker спрогнозував майбутнє Ярмоленка в «Боруссії»

Футбол України 20 Квітня, 10:54 1052
Kicker спрогнозував майбутнє Ярмоленка в «Боруссії»
Згідно з розслідуванням авторитетного Kicker, українець знаходиться в одному з двох полярних списків футболістів команди.

З огляду на прийдешні кадрові перестановки в керівництві дортмундської Боруссії і подальшу неминучу чистку в рядах футболістів, про яку сурмлять в Німеччині вже на кожному розі, авторитетне видання Kicker провело своє розслідування.

Журналісти, так би мовити, на місці все з'ясували, проаналізували і зробили висновок, що перед прийдешніми пертурбаціями колектив можна розділити на дві частини.

Перша - гравці на майбутнє, куди і потрапив атакуючий півзахисник збірної України Андрій Ярмоленко. Грубо кажучи, це ті виконавці, які, як мінімум, цього літа нікуди з Дортмунда не рушать.

Друга - спірні футболісти. Знову ж, простіше кажучи, це ті хлопці, яких ніхто утримувати на Сигнал Ідуна Парк не збирається. Деякі самі гострять лижі в багатші чемпіонати і клуби, а когось ніжно виведуть під білі рученьки.

До слова, авторитетне джерело запевняє, що ситуацію не змінить потрапляння/непотрапляння джмелів в Лігу чемпіонів на наступний сезон. Так би мовити, рішення вже прийняті й оскарженню не підлягають.