Руслан Ротань: «Динамівський стиль - це пресинг у середній зоні та швидкі атаки»

Динамо Київ 20 Квітня, 11:41 791
Руслан Ротань: «Динамівський стиль - це пресинг у середній зоні та швидкі атаки»
Півзахисник «Динамо» Руслан Ротань розповів про те, як команда збирається провести фінальний відрізок сезону.

- Руслане, у вас цього тижня без вихідних?

- Так, коли виступаємо в подібному режимі, так завжди, - розповів Ротань в інтерв'ю zbirna.com. - У четвер зібралися на базі, пробіглися, провели відновлювальні заходи. Знову перемикаємося на чемпіонат. У неділю вже матч із Вересом - моєю улюбленою командою (посміхається).

«Динамівський футбол мені зрозумілий»

- Про цей матч ми ще поговоримо. Кубковий поєдинок вийшов для вас легкою прогулянкою?

- За рахунком - так, але не за грою. Дніпряни мені сподобалися, команда добре тримала м'яч, діяла компактно. Перший пропущений гол їх, звичайно, надломив - розклеїлись відразу. Але колектив у них хороший. Перед поєдинком наш головний тренер Олександр Хацкевич говорив, що за рівнем це команда УПЛ - я з ним повністю згоден.

- Дніпровські вболівальники тебе добре прийняли?

- 90% - взагалі відмінно. Хоча були певні казуси, без яких, напевно, зараз ніде не обходиться... Звичайно, я дуже люблю це місто і дуже радий, що фінал Кубка України пройде на Дніпро-Арені.

- У зустрічі з представником другої ліги вам часто доводилося відбирати м'яч, грати без нього. Звикаєш до нового стилю Динамо?

- Та все нормально. Вимоги зрозумілі. Безумовно, досконалості немає меж, і ми як раз цим і займаємося.

- У двох словах можеш охарактеризувати цей футбол?

- Пресинг в середній зоні та швидкі атаки. Думаю, це і є динамівський стиль. Дещо виходить, але над деякими речами, повторюся, нам ще потрібно працювати.

- Навесні розігралися молоді виконавці команди. Як вони реагують на успіхи?

- Все нормально. Після Шахтаря голова у молоді обертом не пішла (посміхається). Хлопці добре працюють на тренуваннях. У відношенні до справи претензій до них, думаю, не може бути ніяких.

«Фінал Ліги чемпіонів подивимося всією збірною»

- Наступний матч у вас - із Вересом. Особисто для тебе це буде особливо принциповий поєдинок?

- В першу чергу це важлива гра для команди. Нам потрібні три очки. Все інше - деталі. Так, минулого разу для мене все склалося погано. Але з ким не буває? Буду виправлятися.

- Проблем із мотивацією після виїзної поразки з рахунком 1:3 точно бути не повинно. Правильно?

- Сто відсотків. У нас їх зараз не може бути в принципі.

- Хочете ви того чи ні, але у всіх останніх турах Динамо доведеться грати з оглядкою на результати Шахтаря...

- Наші виступи - на першому місці. Все інше будемо, скажімо так, мати на увазі. Не хочу нічого загадувати і прогнозувати. Всі ми добре розуміємо, що на фінішному відрізку не маємо права на осічку.

- Відразу після чемпіонату всі підуть у відпустку, а багато хто з вас поїде в збірну України. Чи не буде там відпускного настрою?

- Та ні, це виключено. Ми вже не раз виступали за національну команду в такій ситуації. Збірна - це престиж і честь країни. Тут і обговорювати нічого.

- Після 100 матчів на свою кар'єру в головній команді країни будеш дивитися по-іншому?

- 100 - це просто гарне число. Потім, коли закінчуєш кар'єру, цього, можливо, і починаєш надавати якесь особливе значення, а поки всі ці статистичні факти для мене - просто деталі.

- Ви зберетеся в Харкові 23 травня. Немає бажання як у капітана команди попросити тренера організувати колективну поїздку на київський фінал Ліги чемпіонів?

- Звичайно, потрапити на таку гру було б круто. Але я впевнений, що це ніяк не стикується з підготовкою збірної до важливих контрольних матчів, тому зберемося всі разом і подивимося по телевізору. Футбол буде хороший, а в такій компанії - тим більше.