Юрій Мороз: «Настрій хлопців допоміг здобути переконливу перемогу»

Динамо Київ 20 Квітня, 22:00 759
Юрій Мороз: «Настрій хлопців допоміг здобути переконливу перемогу»
​Старший тренер «Динамо» (U-21) поділився враженнями від виїзної перемоги над «Олександрією» (1:5):

- Зараз для нас пішли матчі так званого плей-оф, в яких ведеться боротьба за кожне очко, і я задоволений як якістю гри, так і проявленим характером хлопців на полі.

- Першу гольову нагоду в матчі створив Алібеков, він же відкрив рахунок у матчі. При цьому Ахмед приїхав у ваше розпорядження з розташування першої команди після кубкового поєдинку в Дніпрі. Як би ви оцінили його гру сьогодні?

- Ахмед своїми діями додав так званої грамотності нашій грі, був активним протягом усього матчу, як ми й просили, забив м’яч. Але є й певні недоліки – зокрема, забуває про те, що у футбол грають не лише із м’ячем, але й без нього.

- Якщо згадати другий забитий м’яч, то не можна не відзначити ідеальний пас Лєднєва на Русина…

- Справді, у хлопців є певна зіграність. Лєднєв добре використав ту глибину, яка утворилася за спинами суперників, Русин скористався зі своєї нагоди, й це не перший м’яч, забитий у схожому стилі. Не буду казати, що ми награємо подібні комбінації, але у футболі також потрібно вміти грати на контратаках, і другий гол показав, що наша команда це може.

- Третій гол Лєднєва – це приклад індивідуальної майстерності?

- Ми знаємо його якості. Але окрім індивідуальної майстерності, Богдан трохи переграє у цьому відношенні. Хочеться, щоб у нього був кращий баланс між командними діями та індивідуальною грою. Він зростає, як гравець, і його майстерність має відображатися не лише в забитих м’ячах, але й у взаємодії з партнерами. Це стосується й відбирань, і підбирань, і боротьби – обов’язкових атрибутів сучасного футболу.

- Не обійшлося без ложки дьогтю – пропущеного м’яча після стандартного положення…

- Так, прикро, що пропустили. Ніяк не вдається нам зіграти «на нуль»… Молодим хлопцям властива нестабільність, і воротарям у тому числі, тому є над чим працювати. При цьому можу сказати, що попередні ігри з «Олександрією» давалися нам важче, але відповідний настрій наших хлопців допоміг здобути переконливу перемогу, продемонструвавши непоганий футбол.