Богдан Лєднєв: «Після матчу з «Шахтарем» хотілось реабілітуватись»

Динамо Київ 20 Квітня, 22:03 545
Богдан Лєднєв: «Після матчу з «Шахтарем» хотілось реабілітуватись»
​Півзахисник молодіжної команди «Динамо» Богдан Лєднєв прокоментував виїзну перемогу над «Олександрією» (1:5):

- Виходили на матч із усвідомленням того, що нам обов’язково потрібно перемогти. Щоправда, через вітер, звичайно, потрібно було робити корективи. Перед другим таймом тренери попросили більше бити по воротах, що ми й робили – саме так і мені вдалося відзначитися. Тож їхнє прохання ми виконали.

- У вас хороша взаємодія з Русиним – згадуючи другий забитий м’яч, можна відзначити твій ідеальний пас на Назарія…

- Так, ми з Назіком доволі давно граємо разом, тому знаємо манеру гри один одного дуже добре. Він відкривається під мене, й усе дуже добре виходить. Сподіваюся, наша взаємодія й надалі буде настільки хорошою.

- Твій забитий м’яч став наслідком індивідуальної майстерності. Чому прийняв саме таке рішення?

- Я прийняв м’яча, захисники почали «падати» до воріт, тому пройшов трохи ближче до володінь суперника та пробив, як казали тренери, по вітру – і добре, що м’яч залетів до сітки.

- Чи можна списати на вітер курйозний гол, пропущений зі стандартного положення?

- Думаю, так. Вова вийшов на перехоплення, трохи не розрахував траєкторія, й вітер закинув м’яча за комірець нашому голкіперу.

- Чи важливо було забити якомога більше м’ячів та здобути переконливу перемогу?

- Після поразки від «Шахтаря» хотілося реабілітуватися перед тренерським штабом, перед самими собою. Вдалося забити стільки м’ячів, тому всі хлопці – молодці. Загалом, «Олександрія» такий суперник, що стоїть позаду й відбивається. Важливо забити швидкий м’яч, після чого суперник вимушений бігти вперед, а за спинами з’являється вільний простір, чим ми й користувалися. А завдання перемагати стоїть перед нами в кожному матчі, незалежно від турнірної ситуації в таблиці.