Артем Франков: «Робота в «Аль-Ахлі» пішла на користь портфоліо Сергія Реброва»

Динамо Київ 20 Квітня, 22:50 857
Артем Франков: «Робота в «Аль-Ахлі» пішла на користь портфоліо Сергія Реброва»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков поділився з 1927.kiev.ua думками про звільнення Сергія Реброва із поста головного тренера «Аль-Ахлі».
— Думаю, що Реброву ще й поразку в кубку пригадали... Головне, є мова про конфлікт із провідним гравцем команди, який виник у Реброва. Це дуже специфічна країна і там дуже специфічні відносини. Можливо, друге місце в їхньому чемпіонаті оцінюється так, як в нас друге місце в парі «Динамо» та «Шахтаря».

«Аль-Ахлі» та «Аль-Хіляль» дуже серйозно відірвалися від решти. Вони вище класом. У вирішальному матчі «Аль-Ахлі» міг стати чемпіоном, якби виграв у «Аль-Хіляля». Сергій Ребров не випустив цього бомбардира. Це була дуже непроста ставка - пан, або пропав. Якщо виграєш, всі говоритимуть, який ти молодець, які рішення непрості приймаєш. Якщо програєш, то ти неправий у всьому і переоцінюєш свою команду. Також, дала про себе знати і незрозуміла поразка від не найсильнішого суперника у фіналі Кубка країни.

Все ж, із не найсильнішими командними ресурсами, Сергій Ребров провів хорошу роботу. Думаю, це пішло на користь його портфоліо.

Розмовляв Микола Тимощук