Івіца Піріч: «Не знаю, навіщо Срна і Дуляй затіяли ці ігри...»

Динамо Київ 21 Квітня, 12:06 901
Івіца Піріч: «Не знаю, навіщо Срна і Дуляй затіяли ці ігри...»
Президент київського «Арсеналу» прокоментував чутки про можливу зміну тренера в команді.

Нещодавно в ЗМІ з'явилася інформація про те, що київський «Арсенал», який бореться за путівку в клас найсильніших в першій лізі, може змінити головного тренера.

КОМАНДА1 попросила президента столичного клубу Івіцу Піріча прокоментувати чутки про можливу зміну нинішнього керманича «канонірів» Сергія Литовченко на Даріо Срну, який отримав диплом тренера і незабаром може завершити кар'єру гравця, або Ігоря Дуляя, що є одним з помічників Паулу Фонсеки в «Шахтарі».

- Зізнаюся, не збирався коментувати такі «новини», - зазначив Піріч. - Але бачу, що ця тема продовжує набирати оберти в пресі, тому з усією відповідальністю можу заявити, що чутки про те, що Срна або Дуляй можуть очолити «Арсенал», не відповідають дійсності. Я сам про ці можливі «призначення» дізнався з преси. Не знаю, навіщо Срна і Дуляй затіяли ці ігри і пов'язують свої імена з «Арсеналом». Напевно, про це краще запитати у них. Очевидно, ноги у цієї «новини» зросли через те, що ми з півзахисником «Шахтаря» є земляками.

Звичайно, ми засмучені, що втратили на старті весняної частини чемпіонату кілька очок, але про зміну головного тренера мова не йде. У команди є головний тренер Сергій Литовченко, якому ми, як і раніше цілком довіряємо і віримо, що з його допомогою і повною самовіддачею футболістів зможемо вирішити поставлене завдання.