U-21. Тріо динамівців - найкращі футболісти місяця

Динамо Київ 21 Квітня, 17:59 1082
U-21. Тріо динамівців - найкращі футболісти місяця
У березневому опитуванні проекту «Золотий Талант-2018» в категорії U-21 між собою заочно змагалися три півзахисника «Динамо», які виглядали переконливіше за конкурентів.

Перемога ж дісталася Віктору Циганкову, який забивав фактично в кожному матчі, в якому виходив на поле. Його назвали 102 рази в 116 анкетах експертів проекту (тренери, відомі в минулому футболісти, профільні журналісти), в тому числі 73 рази під №1. Вихованець вінницького футболу і академії Динамо набрав 77% можливих голосів.

Нагадаємо, що, згідно з підрахунками проекту Goldtalant.com.ua, Циганков на старті своєї дорослої кар'єри забиває частіше і стабільніше, ніж Андрій Ярмоленко в його віці.

Дуже серйозну заявку зробив Микола Шапаренко, якого згадали в 95 анкетах. Правда, найчастіше він фігурував під №2, але і перших місць зібрав чимало. А замкнув трійку їх одноклубник Володимир Шепелєв, якого 45 разів згадували експерти в анкетах. І - що цілком логічно - він частіше за всіх називався під №3 (25 разів). Все по справі.

До речі, вболівальники на сайті проекту колективною думкою абсолютно точно розставили трьох найкращих футболістів березня 2018 року в Україні в категорії U-21. Як завжди, їх колективна думка теж була врахована при підрахунку голосів.

Щомісячні опитування проекту Золотий Талант - це лише відбірковий раунд перед фіналом за підсумками всього року. У 2018-му до вікової категорії U-21 премії Золотий Талант відносяться українські футболісти 1997-1998 років народження, а до вікової категорії U-19 - 1999 року народження і молодше.

Як завжди, топ-5 футболістів кожного місяця отримують пропуск до фінального етапу голосування. Перші п'ять фіналістів - Віктор Циганков, Микола Шапаренко, Володимир Шепелєв, Мар'ян Швед і Станіслав Біленький.