З ніг на голову: чому Неймар лякає і засмучує ПСЖ

Світовий футбол 21 Квітня, 22:56 610
З ніг на голову: чому Неймар лякає і засмучує ПСЖ
«Парі Сен-Жермен» побоюється не втримати свій головний діамант цього літа, яке обіцяє бути дуже напруженим для клубу. Водночас Неймар своєю поведінкою виводить клуб з рівноваги.

Головний страх ПСЖ полягає в тому, що бразилець може покинути команду так само підступно, як зробив це з Барселоною. Зараз Ней активно відновляється від травми, намагаючись підійти до Чемпіонату світу в добрій формі. Відбувається усе це під звуки самби та світло нічних вогнів Бразилії. Париж так і не став його домом. Хоча б таким, як була Барселона.

Сигнали, які отримує ПСЖ, засмучують і хвилюють керівництво не на жарт. Реал робить шалені спроби втілити давню мрію свого боса Флорентіно Переса придбати контроверсійного нападника.

Однак Мадрид не хоче воювати з парижанами, аби не псувати гарні стосунки очільників клубів. Реал просто чекає відповідного моменту, коли б сам Неймар вимусив трансфер, а французька (катарська) сторона була б готовою йти на поступки і вести адекватні перемовини. Ведуться розмови і про Манчестер Юнайтед, але наразі це все на межі наукової фантастики.

Неймар проходить реабілітацію після травми стопи на батьківщині і, схоже, забув про свій нинішній клуб остаточно. Невідомо, чи він навмисне так легковажить ПСЖ, чи вже починає хитрі спроби змусити себе продати. Однак екс-зірка Барселони так і не спромігся вшанувати партнерів своєю персоною на святкуванні останніх здобутих титулів. Зате знайшов час, щоб відриватись на бразильських вечірках. І це зачіпає навіть супертолерантних менеджерів.

За інформацією видання Marca, катарські боси схвильовані ще й іншим моментом. Якщо вони хочуть порозмовляти з Неймаром, доводиться летіти тільки й виключно у Бразилію, бо гравець не бажає повертатись у Париж. ПСЖ боїться в один прекрасний момент на відстані втратити ситуацію з-під контролю, як це сталось із Барсою.

На користь столичного клубу говорить відсутність суми відступних, тож просто викупити гравця не вдасться. Треба домовлятись з клубом. Керівництво Парі-Сен Жермен очікує нервового трансферного вікна. З одного боку парижани дозволили Неймару таке, яке жодного іншому гравцю в історії не снилось. З іншого – ці райські преференції можуть і погубити клуб та залишити і без бразильця, і без нормального командного духу, адже вдячністю з боку гравця у цій історії точне не пахне.