Володимир Онищенко: «Не поспішав би співати дифірамби молоді «Динамо»

Динамо Київ 22 Квітня, 15:26 1313
Володимир Онищенко: «Не поспішав би співати дифірамби молоді «Динамо»
Колишній тренер «Динамо» та збірної України вважає, що виступи «біло-синіх» з молодими вихованцями у складі дають привід для стриманого оптимізму.

- Володимире Івановичу, нещодавня перемога київського Динамо над Шахтарем (1:0) в матчі чемпіонату України особисто вас здивувала?

- Перед поєдинком я знаходив аргументи на користь Динамо. До того ж і статистика була на боці киян - наприклад, Шахтар до цього дві гри поспіль не міг навіть забити м'яч у ворота столичного клубу. Після матчу деякі експерти говорили, що Шахтар просто недооцінив Динамо, що підопічні Паулу Фонсеки діяли вальяжно. Можливо, гравці донецького клубу були впевнені в тому, що вони переможуть динамівців. Але ж матчі дуже часто виграються і програються саме до свого початку, до того моменту, як ти виходиш на поле. Це пов'язано з психологією. Я особисто не побачив тієї гри, яку зазвичай останнім часом показував Шахтар. Не побачив я у гірників бажання перемогти будь-що-будь, а кияни, навпаки, продемонстрували повну мобілізацію і величезне бажання виконати завдання, яке перед ними було поставлено.

- Перемога в цьому поєдинку саме Динамо додає оптимізму в плані перспектив збірної України? Все ж кияни укомплектовані зараз переважно українськими виконавцями, багато з яких дуже молоді...

- Будемо відверті - в технічному оснащенні українці поступаються легіонерам Шахтаря. Але, з іншого боку, цієї самої майстерності підопічним Олександра Хацкевича вистачило, щоб домогтися перемоги. Однак я б не поспішав співати дифірамби вихованцям динамівської академії, які протистояли гірникам. Важливо, щоб такий рівень гри став для них нормою не тільки в матчах чемпіонату країни, а й на міжнародній арені. Як в клубі, так і в збірній України.

.