«Шахтар» – «Динамо»: поліція склала протокол на фаната «гірників», який спалив прапор «Новоросії»

Футбол України 22 Квітня, 16:39 757
«Шахтар» – «Динамо»: поліція склала протокол на фаната «гірників», який спалив прапор «Новоросії»
Поліція Харкова склала протокол на фаната «Шахтаря», який спалив прапор «Новоросії» під час матчу 27 туру УПЛ проти «Динамо».
«Поліція Харкова склала протокол на бійця АТО, ультрас Шахтаря – «легке хуліганство» за спалення прапора Російської Окупаційної адміністрації «Новоросія» на матчі з Динамо у Харкові.
(На фото пояснення – протокол буде потім, сказалі там)
Пам’ятаєте на останньому матчі Шахтаря з Динамо ультрас Донецької команди спалили окупаційний прапор (1 фото)?
Спалили, щоб показати, що донеччани – то не сєпари, що донеччани ненавидять окупантів на більш серйозному рівні, ніж, наприклад вінничани чи черкащани. Луганчани та кримчани нас зрозуміють.
Погодьтесь, що такі дії хлопців, як спалення російських окупаційних прапорів на масових заходах, де присутні десятки тисяч громадян і про які читають сотні тисяч людей по всьому світу, це інколи впливає більше, ніж робота деяких міністерств. Сотні газет, сайтів написали про це, репостів, шейрів не злічити – весь світ вкотре побачить, що донеччани проти російської окупації.
Але цікаво інше, вчора на матчі у Харкові був затриманий палій (той, що палив). 10 міліціонерів на вході на стадіон затримували – мабуть, ціла спецоперація. Був складений протокол про «дрібне хуліганство» (2 фото).
Воно то, звісно, добре що таку пильність продемонструвала харківська поліція. Таку б пильність їм на весну 2014 року, коли було самі знаєте що.
Проте, найцікавіше тут інше: на фото номер 3 (!) сам «Палій» (дрібний хуліган) та умови, у яких він той спалений прапор здобув.
З нетерпінням чекаю від харківської міліції такої самої принциповості та беззаперечного дотримання закону от наприклад 9 травня, коли повилазять «червоні» із забороненою червоною та іншою окупаційною символікою.
Героям Слава», – написав Овчаренко.