​Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 22 Квітня, 19:34 515
​Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Головний тренер «Динамо» Олександр Хацкевич прокоментував перемогу його команди у матчі 28-го туру ЧУ проти «Вереса» (1:4).

- Якщо в першому таймі нам не вистачало швидкості, багато грали через середину, не розтягували команду суперника, то в перерві зробили акцент, на те, щоб більше грати через фланги. Перша ж флангова атака пройшла, ми забили м'яч. Не обійшлося без помилок в обороні, але у кожній грі є, як помилки, так і хороші моменти. Але загострити увагу я б хотів на іншому. За регламентом перед грою належить поливати поле. Якість газону абсолютно не відповідала нормам. Полив необхідний хоча б за годину до початку матчу - тоді і футбол буде більш інтенсивним і видовищним. Звісно, в таких умовах простіше оборонятися. Нам же не вистачало швидкості.

- З огляду на поразку у Львові в минулому матчі з «Вересом», на цю гру ви налаштовувалися якось по-особливому? Чи прагнули здобути реванш?

- Ту гру ми вже давно розібрали. Тоді все було по-іншому. Зараз у нас такі матчі, в яких потрібно досягати результату, перемагати. Реваншистських настроїв не було.

- Заміни Циганкова і Шепелєва пов'язані з їх ушкодженнями?
- Через якість поля Вова Шепелєв підвернув ногу, а Вітя Циганков отримав досить болючий удар, сенсу продовжувати їм гру не було, тому ми їх замінили.

- Кого ви б відзначили зі своєї команди в цій грі?

- Бесєдін зробив свою справу нападника. Ця гра пішла гра на користь, два забиті м'ячі додадуть йому впевненості. А в іншому виділяти когось персонально не бачу сенсу, оскільки команда виграла.