Артем Бєсєдін про розгром «Вереса»: «Нам все одно, на якому полі їх обігравати: хоч з поливом, хоч без поливу»

Динамо Київ 22 Квітня, 21:08 442
Артем Бєсєдін про розгром «Вереса»: «Нам все одно, на якому полі їх обігравати: хоч з поливом, хоч без поливу»
Нападник «Динамо» Артем Бєсєдін в матчі з «Вересом» відзначився двома забитими м'ячами, а після гри прокоментував події на полі:

- Звичайно, забивати завжди приємно, після голів команда відчула себе впевненіше. Особливо важливо було забити більше, враховуючи, що ми пропустили, тож ці м'ячі нам дуже допомогли. Добре, що кожен наш гравець виходить на поле і віддається на всі 100%. Якщо продовжимо так і далі, природно, буде і результат. Тепер готуємося до наступної гри.

- Чи хотіли взяти реванш за минулу поразку від «Вереса» на «Арені-Львів»?

- Звичайно, ми знали, що ігри з «Вересом» проходять для нас не дуже вдало. Але сьогодні всі відпрацювали на максимумі і, добре, що довели гру до логічного завершення.

- Які саме висновки ви зробили з минулої гри? Які помилки вдалося виправити?

- По-перше, більш надійно зіграли в обороні, а також створили дуже хороші моменти в атаці. Відмінним вийшов перший м'яч, коли Гармаш замкнув дальню штангу. Здорово, що вдалося вийти вперед досить швидко, в перші 25 хвилин зустрічі. Це додало нам впевненості. Важливо було в другому таймі і не тільки не знижувати оберти, але і трохи додати, тому все вийшло.

- На не зрошеному до гри полі господарям було легше, адже в таких умовах простіше оборонятися?

- Звичайно. Я думаю, що газон вони не поливали спеціально, м'яч «жувався» на такому газоні. Ще він з ямами, тож, звичайно, було незручно. Але добре, що ми показали свою майстерність, нам все одно, на якому полі їх обігравати: хоч з поливом, хоч без поливу.

- Ви продовжуєте свою гольову серію, чи ставите перед собою мету, скільки м'ячів плануєте забити?

- Головне, робити це в кожній грі, аби команда перемагала. Іншої планки не бачу.

- Форму набрали флангові півзахисники, наскільки це вам допомагає?

- Звичайно, активна гра через фланги - це добре, адже йде багато подач до штрафного майданчика від флангових півзахисників і крайніх захисників, чого від нас і вимагають тренери, це часто призводить до голів. Якщо продовжувати це робити і далі, забитих м'ячів буде все більше і більше.


Нагадаємо, забивши сьогодні два м'ячі у виїзному матчі чемпіонату України проти «Вереса», форвард «Динамо» Артем Бєсєдін оформив перший дубль за першу команду.