Три думки після матчу «Верес» - «Динамо»

Динамо Київ 22 Квітня, 21:31 877
Три думки після матчу «Верес» - «Динамо»
Навіси приносять киянам перемогу над слабким суперником.

Навіси вкотре приносять «Динамо» результат

Динамо виграло 6 поспіль матчів у всіх турнірах. У п'яти з них столична команда забиває не менше 3 голів (шостий – мінімальна перемога над Шахтарем). Головне джерело результативності підопічних Олександра Хацкевича – верхові передачі у штрафний майданчик.Вони прекрасно опанували цей прийом, що приносить чимало голів, які є необхідними для покращення різниці м'ячів у боротьбі за чемпіонство.

Сьогодні у воротах Вереса м'яч опинився 4 рази. 75% голів Динамо – наслідок подач. Шепелєв закинув на дальню стійку Гармашу – перший гол, Кендзьора з флангу виклав розкішний пас на голову Бєсєдіну – другий, Циганков у своєму стилі навісив з кутового – Бєсєдін оформив дубль.

Можна говорити про фірмовий стиль Динамо Хацкевича. Важливо ще й те, що м'яч завантажує не лише Циганков, підключаються його партнери. При цьому не варто казати, що кияни збивалися виключно на подачі.Вони регулярно намагалися низом проникати у володіння Бандури. Гра в атаці була різноманітною.

«Верес» занадто слабкий для боротьби за єврокубки

Забивши швидкий гол, Динамо суттєво зменшило інтенсивність, після чого у Вереса з'явилася можливість повести гру. Аналогічна ситуація трапилася за рахунку 1:3. Якщо резюмувати – рівнянам не вдалося це зробити. До перерви їхні атаки вкрай рідко доходили до воріт Бойка, а в другому таймі їм не вистачило потужності та правильної стратегії, щоб натиснути на слабкі точки суперника.

У першій половині зустрічі Динамо високо зустрічало рівнян і зупиняло атаки в центрі поля. Переважно фолами. Буяльський і Бурда рано «сіли» на жовті картки, Шепелєв і Гармаш також регулярно мусили тактично фолити. Від Вереса вимагалося ще на порядок підняти швидкість – і кількість фолів та «гірчичників» у Динамо зросла б. Але господарі цього не зробили.

Захист Динамо кілька разів дав збій. Помилки Бурди подарували два хороші шанси для Жуліо Сезара. Потенціал для більшої кількості моментів був, але Верес абсолютно його не реалізував. Команда зараз відверто слабка. Найслабша серед конкурентів у боротьбі за єврокубки.

Гравець матчу – Артем Бєсєдін

Бєсєдін традиційно виконав величезний обсяг роботи по всьому фронту атаки, а також відзначився дублем. Відмінна гра Артема, про дискваліфікованого Мбокані ніхто й не згадав.

Цікаві факти:

– Динамо здобуло 6 поспіль перемогу в УПЛ.

– Верес забив перший гол у другому етапі УПЛ.

– Циганков виконав 8 гольову передачу в цьому чемпіонаті.

– Бєсєдін забив 6 голів у цьому розіграші УПЛ.