Артем Франков - про «обнулення» гравців «Шахтаря»: «Так чи буде розслідувана ця історія?»

Футбол України 22 Квітня, 21:59 412
Артем Франков - про «обнулення» гравців «Шахтаря»: «Так чи буде розслідувана ця історія?»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков - про те, як футболісти «Шахтаря» обнулялися перед грою проти «Зорі».
«Найбільш актуальне зараз питання (в чисто футбольному плані): «Шахтар» набрав ШІСТЬ карток в матчі з «Ворсклою», з них три - «під обнулення» в матчі з «Маріуполем», який має намір виграти. Виглядало це, як зазвичай, вельми показово. Серед трьох - Степаненко, якого вже карали за таке в УЄФА. Два інших - Марлос і Дентіньо.

Це офіційний запит КДК ФФУ і КЕЧІ ФФУ - законодавча база вже приведена у відповідність голосуванням виконкому ФФУ (Бернарда вдалося відмазати, пославшись на відсутність відповідної статті), так чи розслідувана ця історія? З чим ми маємо справу - з незвичайним збігом або ж навмисним отриманням попереджень? Давайте так - я не звинувачую, я хочу знати офіційну точку зору. Хоча мовчання - теж вона, звичайно...

Непряме підтвердження: шість попереджень гравцям «Шахтаря» у відверто виграному ними матчі за відсутності будь-яких причин, які послужили б приводом для гніву.

Зізнатися, не рахував картки в пасиві гравців «Маріуполя», але чомусь зовсім не виключаю з їх боку пропуску наступного матчу», - написав Франков в своїй конференції на MatchDay.