​​Олег Саленко: «Нехай Мораєс та Мбокані йдуть – є Бєсєдін»

Динамо Київ 23 Квітня, 08:52 719
​​Олег Саленко: «Нехай Мораєс та Мбокані йдуть – є Бєсєдін»
Колишній гравець київського «Динамо» Олег Саленко поділився із 1927.kiev.ua враженнями від гри «біло-синіх» проти «Вереса».

— «Динамо» набирає хід. Все йде, як потрібно. Кияни довели гру до логічного завершення. Правда, маючи комфортний рахунок, гравці трохи розслабилися і пропустили. Молоді хлопці ще не повністю готові грати на такому рівні. Але є результат і впевнена перемога. Динамівці розуміють, що немає «прохідних» матчів. Потрібно виходити і викладатися в кожній грі.

В цьому матчі, звісно, варто відзначити Бєсєдіна. Я вже давно говорю, що нехай грають свої хлопці, якщо легіонери, з різних причин, «випадають». Краще втратити рік-дві, але виростити своїх гравців. Тоді й буде «Динамо» таким, яким було в мій час. Хочу побажати Артемові забивати й надалі побільше голів, прагнути відзначатися в кожному матчі. Якщо Мбокані та Мораєс роздумують над тим, йти чи залишитися, то навіщо вони клубові. Є Бєсєдін, який хоче грати, грає і забиває. Нехай йдуть.

Єдине, що залишається – фінал Кубка України. Навіть якщо «Динамо» переможе «Шахтар» в чемпіонаті, то «гірники» мають кращу різницю забитих і пропущених м’ячів. Звісно, хотілося б побачити «золотий матч», було б набагато цікавіше, але в чемпіонаті вже все передбачено. По вчорашній грі стає зрозуміло, що «Шахтар» очки не збирається втрачати.

Розмовляв Микола Тимощук