​Сергій Попов: «Молодь «Динамо» загартувала перемога над «Зорею»

Футбол України 23 Квітня, 10:14 756
​Сергій Попов: «Молодь «Динамо» загартувала перемога над «Зорею»
Головний тренер збірної України U-18 Сергій Попов упевнений, що доля золотих медалей чемпіонату вирішиться в останньому турі.

- Сергію Олександровичу, в минулому турі Шахтар і Динамо добули чергові перемоги над Ворсклою і Вересом відповідно. До їх очного протистояння в останньому турі сенсацій чекати не варто?

- Думаю ні. Якщо два тижні тому практично всі сумнівалися, що вийде повноцінна чемпіонська гонка, то зараз видно, що динамівці, особливо після перемоги над Шахтарем, стрепенулися, отримали додаткову впевненість і реально претендують на найвищі нагороди чемпіонату. Гірники ж після поразки від Динамо, думаю, реабілітувалися в повній мірі в грі з Ворсклою. А пропущені два м'ячі за рахунку 3:0 - це була чиста розслабленість донеччан.

А взагалі не відкрию Америки, якщо скажу, що поки Шахтар і Динамо набагато сильніше інших команд. Якщо гірники і динамівці не будуть бавитися, то тільки останній тур вирішить долю чемпіонства.

- Перемога Динамо над Шахтарем допоможе динамівській молоді знайти додаткову впевненість?

- Дійсно, у Динамо більше молодих футболістів у складі. Але, як мені здається, ключовим для цих виконавців став останній поєдинок першого етапу з Зорею, коли киянам вдалося добути вольову перемогу у кінці матчу. Виграш у Шахтаря став вже наслідком більш зрілої гри з точки зору розуміння тренерської установки. Вони зрозуміли, що з гірниками можна грати на рівних.