Суркіс: «Павелко не може просто так стати віце-президентом УЄФА»

Динамо Київ 23 Квітня, 17:34 821
Суркіс: «Павелко не може просто так стати віце-президентом УЄФА»
Футбольний функціонер - про свого можливого наступника.

Віце-президент УЄФА Григорій Суркіс на церемонії передачі Києву і ФФУ Кубків Ліги чемпіонів розповів про своє ставлення до роботи Федерації футболу України:

- У наступному році вибори УЄФА. У ЗМІ з'являються чутки, що Андрій Павелко (глава ФФУ) нібито мітить на місце Григорія Суркіса як віце-президент УЄФА. Чи не занадто швидко для нього?

- З одного боку, для мене буде нескромно характеризувати поведінку людини, про яку ви говорите по одній простій причині. Якщо на Виконкомі проводиться рейтингове голосування за рік до подачі Федерацією України свого кандидата на місце члена виконкому УЄФА, і в цьому голосуванні бере участь Суркіс, який свою кандидатуру ще навіть не висував і не висувала громадськість - це виглядає навіть не дивно, а смішно. Це перше.

По-друге - поки я з 2004 року заслужив статус віце-президента УЄФА своїм досвідом, професіоналізмом, відданістю футболу, минуло 9 років. У 2013 році я став віце-президентом УЄФА. Не сумніваюся в тому, що в УЄФА є маса гідних людей на випадок того, якщо я не продовжу свій шлях в 2019 році і не залишуся членом Виконкому. Але це питання безпідставне. Суть полягає в іншому. Пан Павелко не може за помахом чарівної палички ось так взяти і стати віце-президентом УЄФА. Навіть якщо він дуже захоче. Можна стрибнути на два метри, на чотири, але не можна стрибнути відразу на сто метрів вгору і на сто метрів по горизонталі. Є гарне англійське вираз «step by step» - крок за кроком. Потрібно вміти терпіти, працювати і не популяризувати персонально себе. Потрібно популяризувати футбол, щоб він мав імпульс для розвитку в нашій країні. Щоб за дозвільними фразами і биттям себе в груди зі словами: «Я - патріот» не ховався лжепатріотизм. Я впевнений, що час все розставить на свої місця. Кожна людина отримає по заслугах.