Як знущаються в КДК ФФУ

Футбол України 23 Квітня, 22:03 615
Як знущаються в КДК ФФУ
Діяльність Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ за Андрія Павелка вражає безпринципністю і рівнем обману.

У четвер майже випадково довелося бути присутнім в декількох метрах від розгляду КДК ФФУ справи Київської федерації – справжньої федерації, а не тієї, що причаїлася нині в Будинку футболу і ні гу-гу. Півтори години представники Федерації футболу Києва (ФФК) на чолі з Ігорем Кочетовим маячили в коридорі – члени КДК ніяк не могли підготуватися до засідання заздалегідь, тому вони вивчали документи по ходу. Самі дебати по справі зайняли часу набагато менше...

Офіційно. 16 березня цього року Федерація футболу Києва (не плутати з обласною, там своє весілля, гідне детального опису) звернулася до КДК ФФУ з двома питаннями:

1) на якій підставі призупинено членство ФФУ у ФФУ;

2) на якій підставі з грудня зупинено фінансування, передбачене рішенням виконкому ФФУ (зараз це 59 тис. грн. в місяць).

Коментар до першого позову. У провину ФФК закидають:

1) невідповідність діяльності статутом хоча її діяльність ніхто не перевіряв;

2) невідповідність модельного статуту, тобто ФФУ – до позову додається порівняльна таблиця, з якої очевидно, що відмінності носять стилістичний, а не змістовний характер;

3) акт перевірки підписаний трьома особами, хоча перевіряли тільки двоє, і на цьому в організації, що виконує закон, питання можна було закрити зі свистом; але ми, як відомо, живемо не там, де закон.

Майже ліричний коментар. Реальна причина лише одна: незважаючи на заклики ФФУ, конференція ФФК відбулася і вибрала не того чоловіка, якого хотілося б Центру. Все інше – похідні від цього, відпрацьована на регіонах процедура навіть не придушення, а знищення неугодних. Нерозривно пов'язана з витонченим бюрократичним знущанням.

...Отже, спілкування на КДК. Ви вже помітили, у його членів було більше місяця для ознайомлення з суттю справи, що не завадило «помурижити» заявників. Свідків на вимогу ФФК – Юрія Запісоцького і Вадима Костюченка – зрозуміло, ніхто не запрошував. Вони по таких місцях «не ходють», хоча працюють поверхом вище, - відзначає Франков для pressing.net.ua

– Чому в ФФК не надходять кошти?

– Тут вказано, що є відповідне рішення комітету регіонів.

– Уточніть, хто і коли його прийняв.

– Ми не знаємо, у нас тут дата не прописана.

– А саме рішення подивитись можна?

– У нас його немає.

– А як його побачити?

– Напишіть клопотання, його знайдуть.

– Ви хочете сказати – придумають і напишуть?! Ігор Грищенко (секретар КДК, співробітник ФФУ. – авт.), ти ж його і писав, якщо воно є – чому ж не можна його уявити?

– ...

– ............! У вас взагалі хоча б залишки совісті є?

– Зверніться до комітету з етики.

Було голосно і емоційно, але: «Здорові нирки, залізні нерви, гімнастика, йога, підтюпцем... І так регулярно, і так щодня, і так, тільки так без кінця – до кінця!» Коротше, перенесли. У понеділок в канцелярію ФФУ надійдуть клопотання щодо пошуку документів – злі язики пліткують, що їх якраз встигнуть скласти та оформити заднім числом. Що стосується самого рішення КДК, то воно цілком може бути готове. Мовляв, порушення в роботі ФФК не вигадані перевірками, які заявлялися в п'ятій годині вечора в п'ятницю, а величезні і долеосні, зважаючи на організацію потрібно закопати і станцювати зверху для утрамбування грунту.

А договір про співпрацю з київською владою, як і раніше, у цієї ФФК, а не тієї, що окопалася в Будинку Футболу...

І – вся боротьба попереду. Зрозуміло, природно, звісно, передбачено, що рішення/негативний вердикт КДК буде виданий як можна ближче до Конгресу, щоб ФФК не встигла подати апеляцію і не заявилася на цей Конгрес.

Ви можете вважати це моїми домислами – але тоді зловіть мене на слові! Звернули увагу, яка тиша запанувала навколо в плані офіційних заяв? Будь-яке вчувається, сповнене бажанням прикрити все фіналом Ліги чемпіонів!