«Олександрія» U-21 – «Динамо» U-21: тренер господарів став на захист голкіпера Павлова, якого запідозрили у нечесній грі

Футбол України 23 Квітня, 22:40 624
«Олександрія» U-21 – «Динамо» U-21: тренер господарів став на захист голкіпера Павлова, якого запідозрили у нечесній грі
​Старший тренер Олександрії Андрій Купцов прокоментував скандальний матч чемпіонату України U-21 «Олександрія» – «Динамо», яким зацікавився КДК ФФУ.

Програма «Профутбол» опублікувала сюжет, присвячений матчу чемпіонату України U-21 «Олександрія» – «Динамо». На відео помітно, що господарі пропустили кілька підозрілих голів. Матч завершився перемогою «Динамо» з рахунком 5:1.

Особливо перепало голкіперу Олександрії Антону Павлову, який «привіз» кілька голів у власні ворота.

Старший тренер Олександрії Андрій Купцов став на захист свого підопічного. Клуб на своєму офіційному сайті опублікував коментар тренера щодо даного поєдинку.

«Щодо інформації, яка прозвучала у програмі «Профутбол», то я був трохи здивований. Так, були помилки, рахунок великий, дії голкіпера були не на тому рівні.

Проте я хочу стати на захист гравців та голкіпера. Знаючи цього хлопця та його ситуацію в сім'ї (у нього в зоні АТО загинув батько), а також враховуючи, що це була його третя гра у складі, ми не можемо його звинувачувати. Футболу без помилок не буває.

Він нас кілька разів виручив. А для звинувачень потрібні аргументи. Якщо КДК винесе рішення – хай надасть факти, які підтверджують провину Павлова.

Він після сімейної трагедії лише починає психологічно відновлюватись», – розповів Купцов.