Олексій Дроценко: «Є група гравців, яка себе вичерпала»

Динамо Київ 24 Квітня, 22:16 691
Олексій Дроценко: «Є група гравців, яка себе вичерпала»
​У столиці Грузії стартував представницький юнацький турнір на «Кубок Віталія Дараселія».

Тут київське «Динамо» представлене академічною групою під керівництвом Олексія Дроценка. У першому матчі групового етапу кияни зазнали поразки від московського «Спартака» 0:3, після чого старший тренер команди наполягає на селекції.

— Програли як по рахунку, так і по грі. Нічого не вийшло, з того що задумали. Моменти суперника були гострішими, виграє той, хто забиває. Такі помилки, які ми робили в центрі поля. робити не можна. Вони приводять до взяття воріт. Через нашу недбалість суперник провів кілька гольових атак. Наші гравці захисту були статистами. Ми розберемося, хто помилився і що з цим робити.

Цей турнір показує наші проблемні місця. Якість гравців київського «Динамо» має бути набагато вищою. Не знаю, як буде вирішувати клуб, але є група гравців, які себе вичерпали і не прогресують. Вони себе вичерпали. Не буде підсилення для U-19. Потрібно робити висновки і йти далі. Потрібно, щоб випускники U-15 представляли інтерес не тільки для U-19, а й для першої команди. Поки що, цього не видно.