Журналіст УЄФА: «Павелки - це орда, з ними українському футболу - гаплик»

Динамо Київ 25 Квітня, 10:10 756
Журналіст УЄФА: «Павелки - це орда, з ними українському футболу - гаплик»
Відомий український журналіст Ігор Линник - про «продуктивну» роботу керівництва ФФУ.
«Український футбол або викине Павелко на смітник, або йому - як спортивному явищу - гаплик. Гаплик не в тому сенсі, що йому повне кранти, знищення або зникнення, а в тому, що при таких діячів, як Павелко (з усіма наслідками, що випливають з практики політичних призначенців) на керівні пости в футболі будуть приходити і приходити тільки мародери, а з ними - злидні і видовищна безнадія!

Український футбол і так досить жалюгідний по економічній частині - без штучного підживлення він був і залишається цілком неплатоспроможним. Але до Павелко він хоча б підживлювався, підгодовувався за рахунок власників клубів. Власники не мародерствували в футболі, вони не забирали, не витягали з нього останні копійки, а ті, кого веде Павелко, тільки цим і марять. Це утриманці і трутні. Футбол їм потрібен як богадільня, через яку можна списувати бабло та пиляти бюджети всіх мастей і рівнів.

Навіть надходження від ФІФА та УЄФА не мають шансу затриматися в футболі, їх висмоктують в першу чергу. Павелки - це орда, для якої футбольні кубки - це у всіх сенсах відвойовані у футболу трофеї», - написав Линник в своєму Facebook.