Екс-арбітр ФІФА: «Не здивуюся, якщо КДК ФФУ дискваліфікує Тайсона до кінця сезону»

Футбол України 25 Квітня, 10:34 430
Екс-арбітр ФІФА: «Не здивуюся, якщо КДК ФФУ дискваліфікує Тайсона до кінця сезону»
​Футбольний клуб «Динамо» надіслав до КДК ФФУ лист із заявою щодо неправомірних дій футболістів «Шахтаря» під час матчу 27-го туру Чемпіонату України УПЛ «Шахтар» –«Динамо».

Керівництво «біло-синіх» вважає, що гравці «гірників» Кайоде і Тайсон повинні отримати серйозні покарання у вигляді дискваліфікації на пять та чотири матчі відповідно. FootBoom звернувся до авторитетного екс-арбітра ФІФА Мирослава Ступара за експертною оцінкою даних порушень.


- Ініціатором конфлікту був Мбокані. Конголезець так стрибнув у ноги Тайсону, що я б не здивувався, якщо б головний арбітр показав йому червону картку. Це був стрибок у ноги, а не в м'яч. Інша справа, що після цього епізоду Тайсон повів себе неначе боксер у ринзі. Цей момент має отримати належну оцінку. До кінця сезону залишилось чотири тури. Нічого дивного немає, якщо КДК прийме відповідне рішення і дискваліфікує бразильця на такий термін. Це буде нормально. Поведінка Тайсона - це хуліганські дії на полі. Хочеш боксувати - йди на ринг, а на полі потрібно стримувати свої емоції. Адже грають не аматори, а футболісти-професіонали на яких дивляться діти та вболівальники. Не здивуюся, якщо КДК прийме жорстке рішення щодо Тайсона, адекватне тому порушенню, яке здійснив гравець «Шахтаря».


- Епізод, коли Кайоде штовхнув Шабанова, заслуговує не більше ніж на жовту картку. Нема питань. Не знаю, яке рішення прийме КДК. Чому «Динамо» просить дискваліфікувати Кайоде до кінця сезону? Він же не вдарив захисника киян. Це зовсім не те, що було в епізоді з Тайсоном, а набагато м'якше. На такі речі КДК повинен реагувати одразу, а не через місяць, коли закінчиться чемпіонат. Пам'ятаю, як було в Англії. Сьогодні зіграли, а вже завтра приймають рішення. А у нас постійно тягнуть...