«Боруссія» Д йде на зміни. Легендарний Шмельцер остаточно втратив довіру клубного керівництва

Світовий футбол 25 Квітня, 15:21 615
«Боруссія» Д йде на зміни. Легендарний Шмельцер остаточно втратив довіру клубного керівництва
Нові потрясіння у команді Ярмоленка.

Недавно штаб менеджерів підсилив екс-гравець «джмелів» Матіас Заммер, а напередодні було також офіційно підтверджено, що допомагати йому буде інша легенда Дортмунда – багаторічний капітан Себастіян Кель, який очолив відділ професійних гравців.

Обидва матимуть ключове значення для формування складу команди на найближчу перспективу. У послужному списку Келя навчання на курсах менеджерів УЄФА, досвід у Німецькому футбольному союзі та отримання ліцензії тренера.

Боси клубу у згоді з Ватцке та Цорком вже й ухвалили перші рішення. Так, Марко Ройс з нового сезону стане капітаном Борусії, повідомляє Bild. Причина? Атакувальний півзахисник, який може закрити будь-яку позицію попереду, є беззаперечним гравцем основи, на відміну від нинішнього капітана, який опинився у списку гравців, що цілком можуть покинути команду влітку 2018-го. Це також чіткий сигнал претендентам на Ройса, який недавно продовжив контракт, що клуб не відпустить свого нового капітана ні за які гроші.

Марсель Шмельцер уже не зіграв проти Байєра. Флангового захисника в основі замінив номінальний центрбек мануель Аканджі, а Борусія яскраво розбила Байєр. Тренер Петер Штегер пояснив це тільки поганою формою 30-річного гравця. Однак німецькі ЗМІ розкопали й інші причини. Статус гравця у клубі впав і Шмельцер більше не є відповідним лідером нестабільного колективу в очах босів. Плюс Аканджі зіграв на чужій позиції краще, ніж капітан, відтак немає причини для близького відновлення реноме Мерселя.

Кель і Заммер повинні будуть також допомогти у вирішенні головного питання: хто ж очолить Борусію після Штегера? На радарі наразі перебуває не один тренер, серед яких Марко Розе, Люсьєн Фавр, Ханнес Вольф і Ральф Хассенхютль.