Збірна України розучилася перемагати і забивати в Києві

Збірна України 25 Квітня, 19:54 562
Збірна України розучилася перемагати і забивати в Києві
Матчі Ліги націй УЄФА збірна України проведе у Львові і Харкові, де перемоги нашій національній команді даються легше, ніж в Києві.

У Львові збірна України прийме команду Словаччини (9 вересня, Арена Львів), а в Харкові - команду Чехії (16 жовтня, Металіст). Таке рішення прийняв Виконком ФФУ на вчорашньому засіданні.

Причому львівський поєдинок повинен пройти при закритих трибунах для вболівальників - це покарання було винесено ще в листопаді 2015 року.

Нагадаємо, що у Львові збірна України провела 15 матчів і жодного разу не програла (13 перемог, 2 нічиї). А в Харкові - 7 матчів (4 перемоги, 1 нічия, 2 поразки), - наводить статистику портал zbirna.com.

А ось в Києві статистика не така хороша. Особливо недавня. З п'яти останніх матчів в столиці національна команда виграла тільки один - спаринг з Уельсом. І забила лише два м'ячі за 450 хвилин. Правда, і рівень більшості суперників, яких ФФУ приймає в Києві, досить високий.

Але варто відзначити і ще один момент. У Києві ходять не стільки на нашу збірну, скільки на суперників. Це видно по коливаннях відвідуваності матчів. У Львові та Харкові стабільності в плані поваги до своєї команди більше.

Андрій КУДИРКО