Вибиті зуби і перелом хребта. Найстрашніші травми в історії українського футболу

Футбол України 25 Квітня, 20:01 953
Вибиті зуби і перелом хребта. Найстрашніші травми в історії українського футболу
​Постійно підганяючи наші улюблені клуби до нових перемог ми забуваємо, що футбол є одним із найбільш травмонебезпечних видів спорту. 

Постійно підганяючи наші улюблені клуби до нових перемог ми забуваємо, що футбол є одним із найбільш травмонебезпечних видів спорту. На вівтар кубків і великих тріумфів покладені не тільки піт, сльози або сотні годин праці, але і постійні травми. В кращому випадку - це розтягування та вивихи. Але не обходиться і без серйозних пошкоджень навіть із летальним кінцем або коли доводиться повішати бутси на цвях. Сьогодні канал UA-Футбол на Youtube вирішив розповісти про найстрашніші травми, які сталися в історії українського футболу.

До речі, один із найсвіжіших прикладів завершення кар'єри через серйозну травму у світовому футболі пов'язаний із півзахисником Даріо Скудері, який у 18-річному віці отримав травму під час матчу Юнацької Ліги УЄФА. Протягом тижня гравцеві було зроблено вісім операцій, а лікарі повідомили, що стати професійним футболістом йому не судилося.