Як «Динамо» в бойовому складі готується до «Ворскли»

Динамо Київ 26 Квітня, 15:38 437
Як «Динамо» в бойовому складі готується до «Ворскли»
Усе менше матчів залишається у нашої команди до завершення сезону і все більшою є важливість кожного з матчів, що залишилися.

Найближчої неділі в Полтаві на «біло-синіх» чекає нелегкий поєдинок проти «Ворскли», яка впевнено займає третю сходинку турнірної таблиці УПЛ.

Підготовка до цього матчу для підопічних Олександра Хацкевича розпочалася у вівторок. У неділю, на наступний день після переможної гри з «Вересом» у Львові, динамівці отримали заслужений вихідний. Цього тижня «біло-сині» проводять по одному насиченому тренуванню в день.

У четвер після розминки заняття почалося для команди з роботи над точністю передач, у той час як воротарі виконували спеціальні вправи.

Потім вже захисники працювали окремо під керівництвом Олега Лужного, поки гравці групи атаки на двох половинах великого поля виконували комбінації з завершальним ударом по воротах.

Завершилося заняття грою сім на сім на маленьке поле.

Відрадно, що до загальноъ групи на цьому тижні повернулися Тамаш Кадар, Сергій Сидорчук та Микола Шапаренко. Всі вони тренувалися з великим бажанням, очевидно скучивши за повноцінною роботою з м'ячем.

Працює без обмежень і Володимир Шепелєв, який отримав болісний удар у грі з «Вересом». А ось Карлос Самбрано все ще займається за окремою програмою.

Нагадаємо, матч «Ворскла» - «Динамо» відбудеться в неділю, 29 квітня, в Полтаві, на стадіоні «Ворскла» ім. О. Бутовського. Початок зустрічі – о 19:30.