Суркіс розповів про подальшу долю в клубі Сидорчука та Буяльського

Динамо Київ 26 Квітня, 18:12 785
Суркіс розповів про подальшу долю в клубі Сидорчука та Буяльського
Президент київського «Динамо» розповів, з ким продовжить контракт та що чекає на молодь команди.

- Останні роки вектор «Динамо» був націлений на дитячу спортивну школу. Зараз там працює хорватський тренер, поставлені на конвеєр нові технології. Ми закупили все обладнання, яке працює як в першій команді, так і в дитячій школі. Ця школа все показує своїми результатами. В останні роки ми весь час перші. Ці хлопці заслужили, щоб їм дали шанс. Всі пам'ятають Безсонова та інших гравців, які свого часу вигравали Кубок Кубків. Я можу напам'ять назвати склад, який грав у півфіналі Ліги чемпіонів. Там були молоді українські хлопці. Їм допомагали Каладзе, Хацкевич і виходить на перший план Белькевич. Це була команда, яка грала в футбол і знала, що вона хоче на полі. У мене мрія створити таку команду, щоб хлопці об'єдналися навколо ідеї щось виграти. У сучасному футболі ми не можемо не запрошувати легіонерів. Але вони повинні бути на голову сильніші за наших футболістів.

- Можете назвати гравців, які точно продовжать контракти з «Динамо»?

- Я 100% продовжу контракт із Сидорчуком, Буяльським. Однозначно. Це наші хлопці з динамівським серцем. Сергій - золотий хлопець. У нього ще рік контракту, але я готовий продовжити його в будь-який час. Ви знаєте, що ми підписали новий контракт із Циганковим. Тривалі п'ятирічні контракти з Шапаренком і Шепелєвим. Я, як президент клубу, на них дуже розраховую.

- Якщо будуть пропозиції, ви готові відпускати хлопців?

- Всі хлопці в 20-21 рік сьогодні хочуть грати в «Динамо». Точно так же, як хотів Ярмоленко. Коли вони продовжують контракти, то не говорять, що хотіли б кудись піти. Але якщо надійде пропозиція, ми сядемо за стіл і розглянемо її.

- Боротьба за чемпіонство з «Шахтарем» триває?

- Чемпіонська гонка йде, вона цікава і хвилююча як для нашого клубу, так і для «Шахтаря». При всьому тому, що команда гірників сильна, ми давно могли забезпечити собі чемпіонство. Якби ми не програли в Одесі і в Запоріжжі, ведучи в рахунку 3:0 після першо тайму. Але так відбувається становлення команди. Всі тренери кажуть, що молодь буде лихоманити. Вони можуть видати дуже хорошу гру, але десь оступитися. У той же час, вони набувають безцінний досвід.

Ми не пройшли «Лаціо», але хлопцям надав упевненість той досвід. Вони виграли всі матчі після тієї поразки. Так, у футболі не буває перемог без поразок. Потрібно йти далі. Ми будуємо молоду і перспективну команду, яку люблять вболівальники. Тому що там грають українці. Я буду робити все можливе, щоб команда радувала наших фанатів і збирала їх на трибунах. Коли вони приходять на стадіон, це означає, що їм подобається футбол команди.