ФК «Динамо» дарує радість дітям Чорнобиля

Динамо Київ 26 Квітня, 18:42 753
ФК «Динамо» дарує радість дітям Чорнобиля Фото: fcdynamo.kiev.ua
У четвер, 26 квітня, в конференц-залі стадіону «Динамо» ім. В.В. Лобановського відбулася традиційна зустріч динамівців з дітьми, які постраждали від наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.

Не зраджуючи традиції, ось уже багато років ці зустрічі проводяться на «Динамо» двічі на рік - в кінці грудня і в річницю найбільшої техногенної катастрофи в історії людства, що сталася 26 квітня 1986 і всього в трохи більше 100 кілометрах від столиці України.

Вперше за останні роки склалося таким чином, що зустріч відбулася саме в день аварії. В цьому році виповнюється 32 роки з моменту вибуху, який змінив життя мільйонів людей.

Незважаючи на трагічний привід, діти завжди раді зустрічі зі своїми кумирами і привітали «біло-синіх» з останніми вдалими результатами - потраплянням до фіналу Кубка України і висловили надію, що «Динамо» в цьому році стане чемпіоном, побажавши удачі в боротьбі за титул.

У свою чергу, в гості до юної аудиторії прийшли президент «біло-синіх» Ігор Суркіс, головний тренер Олександр Хацкевич, капітан команди Сергій Сидорчук та віце-капітан Віктор Циганков, а також легендарний півзахисник «Динамо» ХХ століття Володимир Мунтян та член правління «Динамо» Матвій Заміховський.

По черзі, всі гості заходу виступили перед аудиторією і журналістами, а також відповіли на запитання своїх найвідданіших уболівальників.

Ігор Суркіс:

«Це була катастрофа, яка за своїми параметрами і масштабами вразила весь світ. Але давайте не будемо про сумне.

Вас сьогодні зустріли головний тренер, хлопці, які працюють і грають в «Динамо». «Динамо» - це не моя команда, не їхня команда, це наша з вами команда. Тому що без вашої підтримки, без вашої допомоги, без ваших сердець, які вболівають за нашу команду, не було б перемог і успіхів на футбольних полях. Як і в житті, у футболі трапляються злети і падіння.

Ваші батьки подарували нам мирне небо над головою. Хтось - ціною життя, хтось - здоров'я. І ми, футбольний клуб «Динамо», завжди, з першої хвилини, розуміли і розуміємо це. Тому, ось уже багато років, ми надаємо підтримку. Ми готові допомагати, бути поруч з вами, і я вважаю, що ми - одна сім'я. Будьте здорові і щасливі».

Олександр Хацкевич:

«Я дуже радий вас всіх бачити сьогодні в цьому залі. У «Динамо» я прийшов в 1996 році і протягом усього цього часу, як уже сказав Ігор Михайлович, наш клуб підтримує, надає допомогу і дарує радість всім вам. Футболісти намагаються дарувати радість своїми виступами на футбольному полі, але та підтримка, яку надаєте ви, для нас дуже важлива.

Трагедія сильно відбилася на всьому нашому поколінні, але найважливіше, що, незважаючи на всі труднощі, щороку ви приїжджаєте і підтримуєте «Динамо». Ми цінуємо цю підтримку і, зі свого боку, будемо радувати вас спортивними досягненнями.

Дай бог всім нам і, в першу чергу, вам - віри в себе, здоров'я і мирного неба над головою».

Матвій Заміховський:

«Я вдячний усім причетним до цього руху. І напередодні, коли готується захід, і сьогодні в залі, і завжди, навколо панує добра, позитивна атмосфера. Зрозуміло, це - день пам'яті і скорботи, але ми дуже раді вас бачити. Дай бог, щоб всі були здорові».

Володимир Мунтян:

«Дорогі діти, шановні батьки. Таке відчуття, що ми буквально вчора з вами тут зустрічалися, спілкувалися, а виявилося, що пролетів вже цілий рік. Завжди йду до вас з такою теплотою і бажанням, що це складно описати словами.

Цей день - він безумовно трагічний, стільки років вже минуло... Багато ветеранів «Динамо» в цей день проводили свої чергові матчі і назавжди запам’ятали їх.

Хотілося б побажати вам, діти, здоров'я. Батькам - терпіння. Дякую вам за любов до «Динамо», яку ви даруєте нашому клубу довгі роки. Ну а клубу - удачі на футбольному клубі».

Сергій Сидорчук:

«Приємно бачити в цьому залі одні і ті ж обличчя людей, які віддані клубу. Окрема подяка - Ігорю Михайловичу і Матвію Борисовичу, які багато років підтримують цей проект.

Мене ця трагедія не зачепила, але побачивши, як аварія позначилася на інших людях, я можу дивитися на життя не через рожеві окуляри. Спасибі вам, що вболіваєте за «Динамо». «Динамо» з вами!».

Віктор Циганков:

«Мені дуже приємно з вами всіма познайомитися. Від себе хочу побажати кожному - міцного здоров'я, терпіння і мирного неба над головою. І ще раз спасибі, що вболіваєте за «Динамо». Ми граємо за вас, для вас і все результати - теж для вас».

Роза Ластовенко:

«Ми дуже раді черговій зустрічі в цьому залі. 30 років - за три дні. Нам обіцяли, коли їхали з Прип'яті, що повернемося через три дні. Ми були такими ж молодими, як зараз сидять за столом гравці «Динамо». Будували плани, вирішували проблеми, але сталося те, що сталося.

За 30 років ми навчилися бути справжніми борцями, учасниками певних подій, вирішувати проблеми сім'ям, дітям, які потребують допомоги. Спортивний дух, виховання в колективах рівня «Динамо», дозволяють сподіватися, що наші діти будуть такими ж. Що, в майбутньому, задумаються і зуміють не допустити трагедії, яка сталася 32 роки тому.

Я хочу подякувати «Динамо» за те, що вже багато років клуб надає ту непомірну допомогу і підтримку. Не тільки нам, нашим дітям, але сім'ям, лікарням, дитячим будинкам та іншим організаціям.

Від щирого серця, велике вам спасибі! Сподіваюся, що ми всі разом побудуємо кращу країну».

Олег Липкань:

«Цей день в черговий раз нагадує про трагічні події 1986 року, але, як правильно сказав Ігор Михайлович, нам необхідно думати про хороше. Про те, що ми живемо, прагнемо до майбутнього і це майбутнє залежить від нас. Які дії ми будемо робити, таким воно і настане.

Ми поважаємо і вболіваємо за «Динамо», ми вас любимо, пишаємося за все перемоги. Кожен успіх надихає нас, і ми дуже чекаємо, щоб «Динамо» стало чемпіоном».

В кінці заходу всі діти отримали від «Динамо» пам'ятні подарунки і, традиційно, взяли участь у фотосесії зі своїми кумирами.