Віторіну Антунеш: «Фонсека був найважливішим тренером у моїй кар'єрі»

Динамо Київ 26 Квітня, 23:36 632
Віторіну Антунеш: «Фонсека був найважливішим тренером у моїй кар'єрі»
​Захисник «Динамо» Віторіну Антунеш, який зараз на правах оренди захищає кольори «Хетафе», хотів завершити кар'єру через Луїса Енріке, але його врятував Паулу Фонсека.

Захисник «Динамо» Виторину Антунеш, який виступає зараз на правах оренди за «Хетафе», пригадав, як хотів завершити кар'єру, виступаючи за «Рому» під керівництвом Луїса Енріке, - відзначає dynamomania.com.

- Я хотів кинути футбол. Коли команду тренував Луїс Енріке, то я працював сам, навіть не спілкуючись з ним. Він не говорив мені, що не розраховує на мене, але команда тренувалася вранці, а я – вдень.

Але була людина, який вивела мене з цього стану. Це – Паулу Фонсека, який запросив мене в «Пасуш». Він врятував мене, повернувши віру, яку я втратив. Він був найважливішим тренером у моїй кар'єрі.

Знаєте, ще я можу пишатися тим, що працював разом з Тотті. Він для мене – відразу після Роналду і Мессі. Він робив з м'ячем таке, чого я ніколи не бачив, ламаючи мої стереотипи. Він бачив на полі вільний простір, який не бачили інші, - сказав Антунеш в інтерв'ю A Bola.