«Арсенал» дарує нічию «Атлетіко», «Марсель» розбирається із «РБ Зальцбург»

Світовий футбол 27 Квітня, 00:07 863
«Арсенал» дарує нічию «Атлетіко», «Марсель» розбирається із «РБ Зальцбург»  | 19-27
Півфіналісти Ліги Європи 2017/18 зіграли перші матчі.

В першому таймі «Атлетіко» вистояв пресинг «канонірів», не заважаючи на те, що вже із десятої хвилини був у меншості. Врсалько отримав другу жовту картку і завчасно покинув поле. Ще більше ускладнила становище червона Дієго Сімеоне за надмірні емоції. «Арсенал» значно перевищував суперника по контролю м'яча і ударах по воротам, але забити їм не вдалося.

В другому таймі «Арсенал» знову окупував карний майданчик мадридців і їхня перевага втілилася в гол. На 61-ій хвилині Ляказет після навісу Уїлшира відправив м'яч у сітку воріт суперника – 1:0.

Маючи значну перевагу у відсотку володіння м'ячем - на 71 на 29, «каноніри» атакували великими силами, але до ударів по воротах все ніяк не доходило. «Атлетіко» терпів і все ж вичекав свій шанс. Косьєлні подарувава м'яч Грізманну і той із другої спроби пробив Оспіну - 1:1.

Після пропущенного гола «Арсенал» кинувся відіграватися, але перемогу їм вирвати не вдалося...

«Арсенал» — «Атлетіко: 1:1

Голи: Ляказетт - 61, Грізманн - 82.

В той час, коли в паралельному матчі Сімеоне і Врсалько побачили перед собою червоне світло, в Марселі Товен ударом головою вивів свою команду вперед, скориставшись помилкою Вальке на виході. На цьому, можна сказати, що яскраві моменти в першому таймі і завершилися.

Господарі поля на «Велодромі» за підтримки своїх глядачів, з кількома невдалими спробами подвоїти рахунок, домінували і пішли на перерву заслужено ведучи в рахунку.

На 63-ій хвилині «Марсель» подвоїв рахунок зусиллями Нджиє, який лише три хвилини провів на полі, вийшовши на заміну. 2:0

Після другого гола французи збавили темп і почали догравати матч, дозволивши супернику створити кілька моментів, які не увінчалися успіхом.