Іспанська Marca вже лякає фанатів «Реала» дорогою поїздкою в Київ на фінал Ліги чемпіонів!

Світовий футбол 27 Квітня, 09:41 486
Іспанська Marca вже лякає фанатів «Реала» дорогою поїздкою в Київ на фінал Ліги чемпіонів!
За даними журналістки Marca, подорож на вирішальний матч до Києва обійдеться іспанським уболівальникам не менш, ніж в 1 500 євро

Мадридський Реал ще далеко не оформив собі путівку в київський фінал Ліги чемпіонів-2017/2018, а тамтешня Marca вже щосили розповідає своїм читачам, що подорож до столиці України змусить їх «серйозно пошкребти в кишенях».

У матеріалі, який підготувала для популярної газети Ізабель Ернандес, йдеться, що поїздка в Київ на останні вихідні травня обійдеться простому іспанському фану мінімум в 1 500 євро. Сюди входить ночівля в київському 5-зірковому (!) Готелі, (мінімум 800 євро) і квитки (туди і назад) на літак. Більш того, з Мадрида доведеться летіти з пересадкою. З приводу другого сперечатися не будемо. Так, в принципі, воно і є. А ось за ціною на нічліг... Журналістка, мабуть, пішла в своєму розслідуванні найпростішим шляхом, пошукавши варіанти на одному дуже знаменитому ресурсі. Там дійсно ціни цікаві для нас дати - космос!

Мабуть, тому Ізабель пропонує тим, хто не зможе заплатити за готель шукану суму, оселитися в готелях подешевше. І чомусь, в 50 км від Києва...

Загалом, пані Ернандес, м'яко кажучи, злегка лякає іспанців дорожнечею київського вояжу. Здається, дарма, адже крім складнощів з перельотом, які, при бажанні, теж можна мінімізувати, знайти пристойний нічліг в Києві менш, ніж за 800 євро, буде зовсім не проблематично. Навіть з огляду на традиційну для подібних подій по всьому світу цінового злету.