ФФУ повинна скасувати матч «Маріуполь» - «Шахтар»?

Футбол України 27 Квітня, 11:34 1006
ФФУ повинна скасувати матч «Маріуполь» - «Шахтар»?
Сьогодні в Маріуполі повинен відбутися матч 29-го туру чемпіонату України між місцевим клубом та донецьким «Шахтарем». Букмекери в своїх котируваннях на цей поєдинок безумовно впевнені в домінуванні «гостей».

Ставки на перемогу «Шахтаря» в майбутній зустрічі контори приймають з коефіцієнтом 1,04-1,06, в той час як в успіх господарів віри немає абсолютно: коефіцієнти на такий результат - 29,0-37,0, а контора PariMatch взагалі оцінює перемогу господарів коефіцієнтом 66! Нагадаємо, зустрічаються 1-а і 5-а команди чемпіонату, до того ж, що гості суттєво ослаблені кадрово - у них не зіграють відразу троє дискваліфікованих і двоє травмованих лідерів. Для порівняння, коли донеччани зустрічалися з шостим в таблиці «Вересом», букмекери в їх суперника вірили в шість більше - 11,5-14,0.

Нагадаємо, в одному з перших інтерв'ю на новій посаді голова Комітету етики та чесної гри ФФУ Франческо Баранка сказав буквально наступне:

- Ми працюємо над можливістю скасування матчу, якщо у нас будуть сумніви в його чесності. Якщо ми побачимо дивні рухи ставок, попросимо арбітра зупинити матч і не закінчувати його. Звичайно, прости будемо не на пряму. Ми звернемося до керівників суддівського корпусу. Проблема матчів з фіксованим результатом може бути вирішена. Я не хочу, щоб українські вболівальники були песимістами і у них була відсутня віра. Ні! Ми можемо це зробити. І ми це зробимо.

Чи не настав кінець, за три дні до можливого звільнення італійця, той самий момент, коли точно «є сумніви в чесності» поєдинку? Чи сумнівів немає? ..