Світовий футбол 27 Квітня, 11:56 594
Ізюминка півфіналу Ліги Європи: Мат Сімеоне, провокація Грізманна і скандал в Марселі | 19-27
Вчорашні перші півфінальні поєдинки ЛЕ виявилися не менш гарячими, ніж півфінальні битви ЛЧ.

Вчора в Європі фінішував божевільний європейський мід-уїк, в який вмістилися два півфінали Ліги чемпіонів і стільки ж матчів такій же стадії турніру, але в Лізі Європи. Три полум'яних моменти з меню в ЛЄ.

Симеона приклав арбітра

У зустрічі Арсенал - Атлетіко (1:1), рефері поєдинку француз Клеман Тюрпен вже на 10-й хвилині за друге попередження видалив захисника гостей Шім'ї Врсалько, а на 13-й на трибуни відправився тренер Матрацників Дієго Сімеоне...

Аргентинець бурхливо відреагував на порушення правил Ектора Бельеріна проти Люка Ернандеса, приголомшив суддю неперекладної грою слів з використанням місцевих ідіоматичних виразів і тепер може отримати за свою нестриманість від караючого органу УЄФА три матчі дискваліфікації.

Провокація Грізманна

У лондонському ж поєдинку форвард Атлетіко Антуан Грізман, який зрівняв рахунок на 80-й хвилині зустрічі, відзначив свій успіх танцем Take the L з популярною і модною нині комп'ютерної гри Fortnite Battle Royal. Фахівці-геймери стверджують, що рухи, коли персонаж приставляє до чола руку, утворюють букву L, швидше за все натякають на слово Loser.

Зізання Товена

Не обошлось без скандала и в игре Марсель — РБ Лейпциг (2:0). После встречи полузащитник хозяев поля Флориан Товен признался, что забил первый гол в ворота австрийцев с нарушением правил: «Кажется, я коснулся мяча рукой», — сказал хавбек.

букву L, скорее всего намекают на слово Loser.

Признание Товена

Не обійшлося без скандалу і в грі Марсель - РБ Лейпциг (2:0). Після зустрічі півзахисник господарів поля Флоріан Товен зізнався, що забив перший гол в ворота австрійців з порушенням правил: «Здається, я торкнувся м'яча рукою», - сказав хавбек.