Шевченко, Ребров та інші відомі футболісти візьмуть участь у благодійному матчі

Динамо Київ 27 Квітня, 15:55 926
Шевченко, Ребров та інші відомі футболісти візьмуть участь у благодійному матчі
Легенди українського футболу проведуть благодійний матч у рамках проекту «Інтер – дітям».

Участь у благодійному матчі за команду Легенд футболу вже підтвердили: Андрій Шевченко, Андрій Воронін, Едуард Цихмейструк, Сергій Ребров, Даріо Срна, Сергій Нагорняк, Віталій Рева, Володимир Єзерський та Віталій Косовський.

Також на поле вийде команда телеканалу «Інтер», яку представлятимуть телеведучі Андрій Данилевич, Роман Кадемін і учасники аукціону «Інтер – дітям». Тренерами команд виступлять два видатних гравця київського Динамо – Анатолій Дем'яненко і Володимир Безсонов, а капітанами будуть – Владислав Ващук і Андрій Данилевич. Коментувати матч буде Андрій Доманський.

Зустріч пройде 20 травня на стадіоні Місто спорту в київському Гідропарку. Перед початком гри і в перерві між таймами уболівальників і футболістів чекає музичний супровід від зірок українського шоу-бізнесу.

«Ідея проекту прийшла до мене під час запису однієї з програм на телеканалі «Інтер». У студії я запропонував усім бажаючим взяти участь в благодійному аукціоні. На кону – можливість вийти і зіграти разом з легендами футболу. Упевнений, про це мріють дуже багато людей. І тепер це абсолютно реально. І до того ж власник даного лота робить величезний внесок у добру справу: гроші, зібрані в рамках заходу, ми передаємо на доброчинність», – цитує Ващука сайт Deti.inter.ua.

Усі виручені кошти підуть на придбання медобладнання для дитячого відділення Центру мікрохірургії ока.