«Депортіво» – «Барселона»: команда Коваля виконає нефартовий для каталонців коридор пошани

Світовий футбол 27 Квітня, 20:13 653
«Депортіво» – «Барселона»: команда Коваля виконає нефартовий для каталонців коридор пошани
​Депортіво офіційно повідомив, що вишикується в коридор пошани для Барси на найближчому матчі Прімери. Цікаво, що цей момент грав злий жарт з каталонським клубом аж 3 рази за 10 років.

«Депор» має намір віддати честь «Барселоні», яка виграла Кубок Іспанії минулого вікенду. Це вже 4-й випадок за останнє десятиліття, коли галісійці роблять коридор пошани для «синьо-гранатових».

Попередній такий випадок стався у сезоні 2014/15. «Депортіво» потрібно було не програти, аби врятуватись в еліті. Це був останній тур чемпіонату, гра на «Камп Ноу». Господарі вели 2:0, але «Депор» зумів зрівняти. Це був особливий матч ще й тим, що прощались з легендарним Хаві, який перебирався у Катар. Зараз схожа ситуація з Іньєстою.

Перед тим футболісти з «Ла-Коруньї» влаштували коридор пошани у передостанному турі сезону 2010/11. Тоді команди також у «Барселоні» розійшлись миром 0:0, але «Депортіво» вилетів.

В останньому турі сезону 2008/09 господарі Ріасора оплескали супернику перед грою і знову зуміли відібрати очки у «блауграна» – 1:1. Відтак у всіх 3-х випадках, коли клуб, у складі якого нині перебуває орендований динамівець Максим Коваль, віддавав шану «Барселоні», каталонці не могли перемогти.

Водночас у всіх цих випадках «Депор» плескав новому чемпіону Іспанії, а не володарю Кубка. В історії галісійського клубу були коридори пошани у зворотній бік. Гравці Райо Вальєкано та Атлетіко вітали галісійців зі здобуттям Кубка та золотом чемпіонату відповідно.