​Артем Франков: «Павелко нещодавно наобіцяв доленосні зрушення у боротьбі з корупцією — хочеться помацати руками»

Динамо Київ 27 Квітня, 22:43 591
​Артем Франков: «Павелко нещодавно наобіцяв доленосні зрушення у боротьбі з корупцією — хочеться помацати руками»
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков у своєму «Твіттері» поділився думками про матчі першої ліги «Волинь» - «Геліос».

— Ну ось вам ще один матч для КЕЧІ - щоб перевірити, чим вони там взагалі займаються: «Волинь» - «Геліос» - 2:0, ставки на «Волинь» з -1,5, мляві рухи, готовність керівництва «Геліоса» вивести команду з поля, рекомендація КЕЧІ продовжувати (зрозуміло, інформація непряма, «не під присягу»), принизливі відгуки очевидців про характер «боротьби», загалом, повний комплект. Що потрібно? Повноцінне розслідування - чи було щось, ступінь відповідальності клубів, всі дурня валяли або окремі виконавці, якщо хтось клеїв - чому не перервали, як погрожували колись...

А то Павелко нещодавно наобіцяв доленосні зрушення у боротьбі з корупцією - хочеться помацати руками. Може, вже вдалося призначити ритуальну жертву?

До речі, по-моєму «волинський кейс» в самий раз для великої експертної комісії КЕЧІ, яка засіла в прекрасній далині і готова лише на ентузіазмі вивчати і викривати. Інше питання, що таких матчів по кілька на тиждень, і ставки навіть не потрібно розглядати, на мій погляд..

Зрештою, мені про цей матч написали задовго до його початку - з повною розкладкою. В якості доказу СМС-ки присутні, але світити людину, зрозуміло, не буду ні за яких розкладів.» - пише Франков.