Авторитетне європейське видання назвало фінал Ліги чемпіонів у Києві одним з найдорожчих за роки

Динамо Київ 27 Квітня, 22:51 761
 Авторитетне європейське видання назвало фінал Ліги чемпіонів у Києві одним з найдорожчих за роки
​Іспанська Marca підрахувала, скільки футбольний вболівальник повинен буде витратити в столиці України на фінал ЛЧ-2018.

«У вас є щонайменше 1500 євро? Вітаємо! Тоді ви – один з тих, хто може собі дозволити один з найдорожчих фіналів Ліги чемпіонів останніх років!», – так починає свою статтю Ізабель Ернандес. Автор зовсім не переконана у тому, що кожному пересічному іспанцеві такі витрати до снаги.

63-й сезон Кубка/Ліги чемпіонів фінішує 26 травня у Києві на НСК Олімпійський. Учасники фіналу ще не відомі, але фанати зі всього світу вже бронюють собі місця. Цей вид подорожей завжди супроводжують суттєві фінансові витрати, однак цьогоріч вони «особливо подряпають ваші гаманці». Воно й не дивно, адже середня зарплата в Іспанії тримається на рівні 1500-2000 євро чистими, тож поїхати в Україну можна хіба що на заощаджені кошти.

Мадридське видання «відчуває огиду», коли говорить про ціни на проживання в готелях. Середньостатистичний вболівальник повинен змиритись з тим, що йому доведеться розщедритись на звичайний номер, як на 5-зірковий заклад. Ніч у двомісному номері після фінального матчу обійдеться у космічні для європейців 800 євро. Якщо вам пощастить, бо це найдешевша ціна.Більшість готелів, де можна наперед забронювати номер, вказують зараз ціну в 1200 євро, причому запевняють, що вільних місць залишилось не більше 10%. Найбільш ощадливі люди, звісно, можуть шукати дешевші варіанти. Скажімо, за 50 км від Києва. Однак і тут варто думати про непростий доїзд і пов'язані з цим додаткові витрати.

Перельоти теж не з дешевих. Якщо ви летите, наприклад, з Мадрида, то це 10 годин на все про все, адже вже немає місць на прямі рейси на необхідні дати з максимальною економією часу і грошей. Вартість – від 400 євро з додатковими зупинками в Римі або Брюсселі.

І це ще Marca не згадує про квитки, які спекулянти онлайн в Україні продають за ті ж 1500 євро, хоча номінальна вартість не перевищує 70 євро. Загалом виходить, що фінал Ліги чемпіонів у Києві – нелегке і дуже дороге задоволення не лише для українських вболівальників.