Олег ​Венглинський: «Киян чекає непроста гра в Полтаві»

Динамо Київ 28 Квітня, 10:26 987
Олег ​Венглинський: «Киян чекає непроста гра в Полтаві»
Футбольний експерт Олег Венглинський поділився очікуваннями від матчу «Ворскла» - «Динамо».

— Який матч, по-вашому, центральний у 29-му турі?

— «Ворскла» — «Динамо». Киян чекає непроста гра в Полтаві. Команда Сачка непогано виступала в останній час, але черговий матч з «Шахтарем» полтавчанам не вдалося. Вдома «Ворскла» захоче реабілітуватися. Опонент у «біло-синіх» небезпечний, з швидкими флангами, з хорошими виконавцями — Кобахідзе, Ребенком, Коломойцем. Але найважливіше для «Ворскли», щоб на поле вийшов Шарпар. Коли він у грі, у полтавської команди з'являється думка, Шарпар може направити групу атаки, - говорить Венглинський zbirna.com.

— «Динамо» ризикує втратити очки?

— Важливо, що кияни зараз не особливо дивляться на суперника. «Динамо» діє дуже потужно. Олександр Хацкевич, вважаю, повертає динамівський стиль — гру з позиції сили, з умілим пресингом. Такий футбол «Динамо» продемонструвало і в поєдинку з «Шахтарем», який був не готовий до подібного, і в матчах з іншими командами. Це, що важливо, не епізод. Підсумок зустрічі в Полтаві, без сумніву, вплине на боротьбу за золото та за бронзу.

— Повернення Шапаренка після травми важливіше для «Динамо» чи для нього самого?

— Динамо не залежить від одного футболіста. У київській команді всі знають — незамінних немає. Шапаренко тільки стає гравцем основи, і цей поєдинок важливий для нього самого. Одужання після травми повинно дати йому новий імпульс.