Повага набагато важливіша за «Золотий м'яч». 10 емоційних фраз Іньєсти під час прощання з «Барселоною»

Світовий футбол 28 Квітня, 11:01 841
Повага набагато важливіша за «Золотий м'яч». 10 емоційних фраз Іньєсти під час прощання з «Барселоною»
​Капітан Барселони Андрес Іньєста провів прощальну прес-конференцію перед відходом з каталонського гранда в кінці сезону 2017/18.

«Футбол 24» виділив найбільш емоційні фрази легенди.

Я почуваюсь гордим та в мирі із самим собою. Коли я прийшов у Барселону, в мене була єдина мета – тріумфувати тут, і я цього добився.

Я б хотів, щоб мене згадували, як великого футболіста та велику людину. Я віддав Барселоні усе, що мав.

Було дуже нелегко покинути свою сім'ю у 12 років, але у підсумку це того вартувало.

Ніколи не забуду свій дебют в Брюгге. Важко обрати якийсь один найбільш пам'ятний момент за усі ці роки, але той матч мав для мене особливе значення.

Я не хочу нікого обманювати. Скоро мені виповниться 34 роки. Я завжди віддавав душу за цю команду. Я був би нещасливий, якби знав, що вже не можу викладатись на 100%.

Я не засмучений, що не виграв «Золотий м'яч». Набагато важливіше – це повага з боку фанатів, партнерів, близьких. Моє уявлення про футбол не зміниться, від того, здобув я нагороду чи ні. Але бути на подіумі разом з Хаві та Мессі – це магічний момент.

Грати пліч-о-пліч з Мессі – це велика гордість. Я відчуваю себе привілейованим. Лео – унікальний футболіст. Я сумніваюсь, що колись з'явиться ще один такий гравець. Мессі – фундаментальний фактор у перемогах Барселони.

Іньєста піде, але Барса продовжить перемагати та буде демонструвати красиву гру. Футбол продовжується, життя продовжується. Завжди потрібно обирати правильний момент, щоб піти.

Я неймовірно вдячний фанатам за велику любов, яку вони демонстрували усі ці роки. Вона назавжди залишиться у моєму серці.

Через три роки я повернусь в Барселону, як гравець. Це жарт. Поки що мені складно сказати, що трапиться у майбутньому.