Кличко оприлюднив промо до фіналу Ліги чемпіонів у Києві

Динамо Київ 28 Квітня, 14:28 729
Кличко оприлюднив промо до фіналу Ліги чемпіонів у Києві
Шевченко б'є - Кличко ловить м'яч: так вболівальників запрошують до української столиці на фінал Ліги чемпіонів.

Мер Києва Віталій Кличко запросив вболівальників футболу до Києва на фінал Ліги чемпіонів УЄФА-2018, що відбудеться у столиці України 26 травня. Відео Києва, в якому Віталій Кличко знявся разом з послом фіналу Ліги чемпіонів в Україні, головним тренером української футбольної збірної Андрієм Шевченком, мер оприлюднив на своїй сторінці у Facebook.

«Друзі! Київ готується до великої спортивної події, яку прийматиме вперше, – фіналу Ліги чемпіонів УЄФА. Чекаємо на близько 100 тисяч гостей, які відвідають наше місто. Ми разом з послом фіналу Ліги чемпіонів в Україні, головним тренером української футбольної збірної Андрієм Шевченком знялися в промо відео Києва. Міста, яке ми любимо, задля якого працюємо і популяризуємо в світі. Київ – європейська футбольна столиця-2018!» – написав Віталій Кличко.

Також Кличко подякував українській творчій групі, яка працювала над створенням відео: режисеру Юрію Ковальову, оператору Михайлу Шашку, Олексію Москаленку, який виступив продюсером, і Фаготу (Олегу Михайлюті) - за музику до відео.