Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Виліт Німеччини, рекорд Англії, піке Іспанії

Світовий футбол 29 Квітня, 10:15 811
Таблиця коефіцієнтів УЄФА. Виліт Німеччини, рекорд Англії, піке Іспанії
У таблиці коефіцієнтів УЄФА, враховуючи кількість решти команд, спостерігається затишшя. Однак цікаві моменти є:

В єврокубках сезону-2017/2018 залишилося провести шість матчів, і на положення асоціацій в таблиці їх результати не вплинуть, і тим не менше звертають на себе увагу кілька цікавих фактів.

1. Німеччина має найгірший сезонний рейтинг за 11 років і вперше за 12 сезонів фінішує в реєстрі поза топ-трійки. Втім, після реформи Ліги чемпіонів, яка подарувала першій четвірці країн по чотири прямих пропуску в груповий раунд, це зачіпає хіба що питання престижу.

2. Іспанія має свій найгірший сезонний показник за останні п'ять років.

3. Англія вже здобула свій найкращий сезонний рейтинг за всю історію.

4. Австрії для національного рекорду потрібна мінімум нічия «Зальцбурга» в півфінальному поєдинку Ліги Європи з «Марселем».

Нагадаємо, що показник України в таблиці коефіцієнтів УЄФА за підсумками п'ятирічного циклу сформувався після вильоту з єврокубків «Шахтаря» і «Динамо». Він становить 41,133 бала і дозволив зайняти восьме місце. А воно в свою чергу дасть право делегувати в єврокубки-2019/2020 п'ять клубів: два - в Лігу чемпіонів (один буде в груповому раунді, один - в третьому кваліфікаційному) і три - в Лігу Європи (один - в груповому раунді, один - в третьому кваліфікаційному та один - у другому).