Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича

Динамо Київ 29 Квітня, 22:26 711
Післяматчева прес-конференція Олександра Хацкевича
Підсумки матчу чемпіонату України «Ворскла» - «Динамо» (0:1) головний тренер киян Олександр Хацкевич підвів в рамках післяматчевої прес-конференції.

- Була важка гра, яка тримала в напрузі. У нас є свої завдання, у «Ворскли» - свої. Ніхто не хотів поступатися. Було більше силового футболу, ніж розумного. Але в таких іграх результат виходить на перше місце. Ми його досягли і йдемо далі.

- Які слова сказали підопічним у перерві?

- Обидві команди грали досить компактно, щільно. У другому таймі у нас з'явилося більше вільних зон, було кілька непоганих контратак в нашому виконанні. «Ворскла» грає довгими передачами. Тож в перерві зробили акцент тільки на те, що в першому таймі програвали занадто багато підбирань. У другій половині зустрічі почали грати більш компактно, і стали вдаватися підбирання. «Ворскла» також грала дуже добре, чинила тиск на наші ворота.

- Чим ще вас здивував суперник?

- «Ворскла» грає в силовий, атлетичний футбол з великою кількістю довгих передач. Ми були готові до цього, до навісів з центральної зони і флангів. Не можна сказати, що Бойко часто вступав в гру, повторюся, тиск на наші ворота був тільки після стандартних положень і флангових передач.