Денис Бойко: «Із задоволенням би продовжив кар'єру в «Динамо»

Динамо Київ 29 Квітня, 23:19 539
Денис Бойко: «Із задоволенням би продовжив кар'єру в «Динамо»
Голкіпер «Динамо» Денис Бойко прокоментував перемогу над «Ворсклою».

- Згоден, що була дуже важка гра, це видно по результату. Дійсно, простежується тенденція, що тут матчі складаються непросто. Не хотілося б говорити про якість поля, але вона також вносить свої корективи в гру. Обидві команди знаходяться в рівних умовах, тому ми повинні підлаштовуватися під це поле і давати результат, що ми, в принципі, і зробили. Думаю, сьогодні ми грали непогано, було достатньо моментів. Якби ми забили другий м'яч або відкрили рахунок раніше, гра складалася б для нас набагато простіше. А так рахунок 1:0 привів до нервової кінцівки, але добре, що виграли, це була дуже важлива перемога для нас. Перед грою я говорив хлопцям, що буде один з найважчих матчів в кінцівці сезону, так і вийшло.

- Що не так було з полем?

- Воно хороше, тільки трохи в'язке, оскільки перед грою його полили, і з високою травою. Але повторюся, обидві команди знаходяться в однакових умовах.

- Ви багато спілкувалися з Бурдою? Про що сперечалися?

- Це була просто робоча порада. Є певні моменти, коли хтось заграється, потрібно вчасно стримати і підказати, щоб партнер зайняв позицію. Це чисто робочі нюанси, воротар і захисники зобов'язані це між собою робити.

- Чи відчули більше впевненості з виходом на поле Мбокані?

- Він вийшов з бажанням, це професійний футболіст, який добре працює на тренуваннях. Забив м'яч, всі побачили, що, незважаючи на те, що у нього закінчується контракт, і влітку він може стати вільним агентом, Дьємерсі тренується на совість і допомагає команді.

- Чи є інформація про ваш контракт? Ви б хотіли залишитися в «Динамо» чи грати в Європі?

- Це питання не до мене, а до президента і керівництва клубу. Особисто я б із задоволенням залишився тут. Докладу максимум зусиль для того, щоб продовжити кар'єру в «Динамо», якщо чимось можу допомогти команді.