Роман Яремчук не реалізував пенальті, «Гент» зазнав поразки

Футбол України 30 Квітня, 10:23 782
Роман Яремчук не реалізував пенальті, «Гент» зазнав поразки | 19-27
У матчі шостого туру чемпіонської частини бельгійської першості «Гент» Романа Яремчука вдома програв «Стандарду».

Український нападник вийшов у стартовому складі й відіграв увесь поєдинок. Господарі забили першими, однак «Стандард» у підсумку здобув вольову перемогу — 3:1. При цьому на 84-й хвилині саме Яремчук не реалізував пенальті, втративши можливість зрівняти рахунок. Двома хвилинами раніше арбітр пред'явив Роману жовту картку.

Після цієї поразки «Гент» опустився на четверту сходинку турнірної таблиці, пропустивши вперед саме сьогоднішнього суперника. «Буйволи» мають у своєму активі 32 очки.

Додамо, що в цьому сезоні Яремчук провів у складі «Гента» 31 матч, у якому забив дев’ять голів та віддав дві результативні передачі.