З речами на вихід. Вісім гравців, з якими «Динамо» влітку може попрощатися

Динамо Київ 30 Квітня, 16:51 1248
З речами на вихід. Вісім гравців, з якими «Динамо» влітку може попрощатися
Розмови про перехід найближчим літом до структури «Динамо» Євгена Краснікова спонукали багатьох замислитися, трансферами на які позиції в першу чергу необхідно зайнятися функціонеру.

Але крім новачків потрібно не забувати, що є потреба і відпускати гравців. Олександр Риженко склав список з восьми прізвищ, над якими менеджменту клубу необхідно задуматися, чи потрібно продовжувати з ними співпрацю або вже цього літа відпусти.

Максим Коваль і Георгій Бущан

«Динамівці» по ходу зимового трансферного вікна начебто правильно вчинили, розвантаживши зарплатну відомість і зменшивши обойму, коли відправили Коваля до Іспанії. Однак несподівана травма Бущана всі далекосяжні плани киян на воротарській позиції не тільки на поточний сезон, але і в перспективі, перекреслила, змусивши брати в оренду у «Бешикташа» ще одного свого вихованця - Дениса Бойка. З урахуванням чуток про можливий викуп контракту Дениса у турецького клубу найближчим літом перед тренерським штабом «біло-синіх» знову виникає питання з голкіперами, бо їх стає дуже багато. А є ж ще Рудько, якому знайти застосування також не завадило б. Артуру вже 26, а він продовжує практично безперспективно переводити штани технічного спонсора, протираючи їх у запасі.

Микола Морозюк

Олександр Хацкевич Морозюка в півзахисті чомусь не бачив, довіряючи часто йому місце в обороні. Почасти такий хід зрозуміти можна: Микола завдяки своїм швидкісним якостям був практично ідеальним «атакуючим» захисником. Але складність у тому, що проблем в обороні найчастіше виявлялося більше, ніж успіхів у нападі. Логічно, що при появі альтернативи цієї зими універсал відразу ж відправився на лавку запасних, де прибуває з першого квітня. Тоді він відіграв 45 хвилин у програному таймі «Маріуполю» і на поле у складі першої команди більше не з'являвся. Морозюк був важливою ланкою у грі команди по ходу поточного сезону, але зараз він просто знаходиться на підхваті. Схоже, настав момент гравцеві вдруге прощатися з рідним клубом.

Денис Гармаш

Денис зараз не просто ключовий гравець команди, а системоутворюючий. Він є стрижнем київського колективу, і без нього на полі гра «динамівців» йде інакше. Але вибуховий характер ставить великий знак питання з приводу його майбутнього. Не виключено, що тренерський штаб може відмовитися від такого головного болю, зробивши ставку на когось із найближчого - перспективного - резерву. Свіжий приклад Хачеріді, якому у менеджерів київського клубу не здригнулася рука вказати на двері. І нічого, пара центрбеків Бурда - Шабанов зараз виглядає відносної непогано, а незабаром повернеться Кадар. Інше питання, ким замінити Гармаша, бо зараз у «динамівців» більше центрхавів як раз спрямованих на руйнування, значно менше працюючи в конструктив, і це не кажучи про ті самі лідерські якості. Можливо, питання буде вирішене запрошенням легіонера?

Руслан Ротань і Олег Гусєв

В продовження до попереднього абзацу, але на новий лад. Одним із варіантів рішення нестачі твердості та характеру київського півзахисту було запрошення двох досвідчених хавбеків, які допомагали б команді триматися в тонусі. Але якщо Ротаня ми хоча б періодично бачимо на полі, то чим займається Гусєв і що взагалі входить до сфери його обов'язків залишається однією з головних таємниць поточного сезону. Загалом, кількість часу, що обидва отримують, говорить тільки про те, що особливого сенсу тримати їх заради пари виходів на поле у «Динамо» немає. А працювати над атмосферою можна і з лави запасних в якості асистентів головного тренера.

Дерліс Гонсалес

Далеко не новина, що парагваєць в даний час програє конкуренцію Вербічу. Плюс травми. Плюс постійні проблеми гравця після повернення з табору збірної, що змушує тренерський штаб підлаштовуватися під вінгера і чекати, коли він набере форму. З посиленням конкуренції на його позиції цієї зими Гонсалес зараз відходить на другий план київської команди, і виглядає в першу чергу як дорогий гравець лавки запасних, що навряд чи може влаштовувати клуб.

Дмитро Хльобас

Одна з найбільших загадок зимового трансферного вікна - повернення форварда до Києва з мінського відрядження. Чи то Хацкевич із колегами дійсно бачив у Дмитра потенціал скласти конкуренцію нападникам «Динамо», чи то його просто тримали «на чорний день», але замість ігрової практики нападник півроку просто тренується і дивиться за футболом з боку. Такий собі київський прототип Руслана Фоміна в «Шахтарі». Влітку у Хльобаса закінчується контракт з «Динамо». Можна було б припустити, що тренерський штаб на нього розраховує в майбутньому сезоні, враховуючи можливий відхід форвардів-легіонерів влітку. Але всього тринадцять хвилин цієї весни більше наштовхують на думку, що в Києві в ньому не зацікавлені.