​Артем Франков: «Де рішення КДК ФФУ по гравцях «Шахтаря»?!

Динамо Київ 30 Квітня, 19:03 735
​Артем Франков: «Де рішення КДК ФФУ по гравцях «Шахтаря»?!
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков — про очікуване засідання КДК ФФУ по справах гравців «Шахтаря».

- Кілька ввічливих слів про актуальне.

1. Де рішення КДК від 27 квітня? Я що, недостатньо старанно їх шукав?

2. Це багаторазово обіцяне і дуже очікуване засідання взагалі відбулося чи знову не зібрали кворум, оскільки хтось «забурився» в Єгипет або на Мальдіви? (У всякому разі, один з членів КДК в цей день точно був у Маріуполі, і до нього ніяких питань)
Як би там не було, скористаюся нагодою сказати кілька слів про прозорість та транспарентності (це особливо розвинене серед юристів – замінювати простих і зрозумілих слів на щось зовсім незрозуміле, запозичене з радіофізики). Справа в тому, що яке-небудь висвітлення роботи Контрольно-дисциплінарного комітету ФФУ відсутнє як клас і зводиться до «Ігор Грищенко сказав» або «клуб прийшло рішення». А якщо Ігор Грищенко або клуб промовчали, стало бути, для широкої публіки, і не було нічого.

Чи потрібно нагадувати, що Андрій Павелко в часи більш активного спілкування з народом, а не тільки з обраної публікою, про прозорість та відкритість говорив чимало?! Як і про рівновіддаленість, яку, по ідеї, повинно було потужно засвідчити розгляд справ якщо не Тайсона і Дентіньо, то Кайоде і Марлоса...

Отже, де воно? Рішення, пояснення, все як годиться? А то по сайту ФФУ повне враження, що крім президента Павелко у Федерації ніхто не працює, нічого не презентує, не роздає і не відкриває, - пише Франков у своїй конференції на MatchDay.