Роман із точкою. Острів невезіння Яремчука

Динамо Київ 1 Травня, 20:06 416
Останній поєдинок бельгійського чемпіонату склався для українського нападника «Гента» Романа Яремчука не найкращим чином.

Мабуть, це був найбільш невдалий матч Романа Яремчука за весь його час виступу в Бельгії. Вже на 1-й хвилині домашнього поєдинку зі Стандардом український форвард вискочив один на один із голкіпером гостей, але з гострого кута пробив повз ворота. На початку другого тайму він зробив неточну передачу, після якої пішла перша гольова атака команди з Льєжа. На 81-й хвилині заробив гірчичник за розмови, але пенальті таки випросив, і сам же його... не реалізував. Загалом, нефарт - та й годі.

Одна нічия в чотирьох матчах

При всьому при цьому, грав Яремчук дуже навіть непогано. Виконав 27 передач із точністю 85%, виграв 11 єдиноборств з 27-ми, здійснив вісім обводок. Був корисний, але його команда програла (1:3) і займає тепер четверте місце в турнірній таблиці. У чотирьох останніх матчах Гент набрав всього одне очко, а не забивна серія кандидата в збірну України становить вже 345 хвилин.