Андрій Шахов: «При будь-якому рішенні КДК ФФУ Тайсон і Кайоде зіграють і в фіналі Кубка України, і в останньому турі»

Футбол України 1 Травня, 23:32 430
Андрій Шахов: «При будь-якому рішенні КДК ФФУ Тайсон і Кайоде зіграють і в фіналі Кубка України, і в останньому турі»
Заступник головного редактора журналу «Футбол» Андрій Шахов у себе на сторінці в Facebook прокоментував наслідки можливої дискваліфікації гравців «Шахтаря» за їх дії в останніх матчах чемпіонату.
«Дивіться, в чому хитрість «Шахтаря». «Динамо» в цьому листі, про який йдеться мова в даній новини, просило про дискваліфікацію гравців на 4-5 матчів. Саме стільки належить за поштовх суперника (Мораєс, пам'ятайте, скільки дали?) За регламентом. Але глава КДК Шумилов взяв на себе право одноосібно розглядати цю справу і винести вердикт, який вважатиме за потрібне. У нього є таке право, але тільки в тому випадку, якщо мова йде про дискваліфікацію на 1-2 матчі. Тобто він спочатку і абсолютно свідомо йде на порушення регламенту, розглядаючи це питання самостійно. А тепер сама фішка. Він може прийняти будь-яке рішення.

Припустимо, дає кожному з них по 1-2 матчі, щоб очистити до фіналу Кубка України. «Динамо» не погоджується подає протест ... Він дає кожному по п'ять матчів. «Шахтар» не згоден, адже він не має права одноосібно виносити настільки тривалу дискваліфікацію і теж подає протест. На подачу протесту дає два тижні, на його розгляд - місяць. По-перше, під час розгляду протесту, дискваліфікація не діє. По-друге, завтра друге травня. Місяць на розгляд (навіть без двох тижнів на подачу апеляції) - 2 червня. А коли наш чемпіонат закінчується? Загалом, ви зрозуміли. Яке б не прийняв рішення Шумилов, і Тайсон, і Кайоде грають і в фіналі Кубка України, і в останньому турі», - написав Шахов.